| Aries a întrebat:

Salut tuturor am si eu o problema si am nevoie de niste pareri din partea voastra, deci: prietena mea e la tara si mi-a zis ca s-a certat cu parintii si a pedepsit-o sa stea acolo pana incepe scoala.Pe seara mi-a zis ca i-a luat si telefoanele(m-a sunat de la cineva, cum o fi stiut nr meu nu stiu, daca ii luase telefonul cum zice ea, dar in fine). Eu normal cand am auzit am fost suparat, si am intrebat-o daca mai suntem impreuna sau nu, si ea a zis ca ramane cum vreau eu.Eu i-am zis sa zica ea...si bla bla bla, ea zicea sa zic eu si pana la urma i-am zis ca vreau sa fim si ca sunt dispus sa o astept si i-am zis ei sa se gandeasca si ea bine ce vrea.Acum eu sper ca toata povestea asta sa nu fie o minciuna, pentru ca acolo unde e ea are un fost iubit cu virgula care a fost 2 ani de zile. Ea mi-a zis mereu ca nu are nici o treaba cu el, din contra ca nu il suporta ca o barfeste peste tot.Pana acum totul a fost bine, nu m-a mintit cu nimic, cand pleca undeva fara mine imi spunea mereu, cand primea mesaje de la cineva la fel imi spunea... iar acum a intervenit faza cu ramasul acolo pana incepe scoala si luatul telefonului.Eu ce credeti ca ar trebui sa cred/fac? Astept parerile voastre!:*

Răspuns Câştigător
| johnyboy a răspuns:

Bai ce ti-e si cu fetele astea, fii atent ca-ti zic o poveste 100% adevarata.am fost invitat la cineva la tara la un majorat, acolo printre alte invitate si invitati era o fata, care, era venita la bunicii ei in vacanta, n-o cunostea nimeni decat sarbatoritul care statea poarta-n poarta cu bunica ei(ma refer ca nu era nici din orasul in care eram noi majoritatea invitatilor)... buuun, petrecere mare cu gratare, muzica voie buna si veni si seara, cand petrecaretii incepeau sa mearga la casele lor, eu m-am hotarat sa raman cu inca doi prieteni (bausem si trebuia sa facem vreo 80km pana acasa).pe parcursul petrecerii am aruncat toti 4, noi si aniversatul, mai in gluma mai in serios glumite gen, in seara asta dormim toti in camera, dormi tu la perete ca astia-s golani, am eu grija de tine bla bla-uri din astea la care ea radea si se hlizea, pana la urma a mers aniversatul la bunica-sa sa-i zica s-o lase sa doarma vezi doamne cu sora lui mai mica si din gluma-n gluma uite cum am ajuns toti 5 intr-o camera.am inceput sa jucam poker pe dezbracate si uite asa dupa ce bineinteles am dezbracat-o complet am tras un sex in 5 de il tin si acum minte dupa 10 ani, cu de toate, era ca o nimfomana cand s-a dezlantuit, baga tot in ea, nu lasa sa-i scape nici macar un strop, am tinut-o asa tooata noaptea frate, pana s-a facut ziua afara(a fost o petrecere perfecta)in fine, ce pot sa-ti zic este ca ea vorbea cu unu la telefon de-i zicea ca-l iubeste si ca-i e dor de el, ca se plictiseste de moarte la bunica-sa si ea era cu 4 penisuri la gura (la propriu) iti dai seama ca ne rugase sa nu facem zgomot c-o suna prietenul...in fine, dupa vreo luna, am iesit cu aceeasi prieteni in alt oras la un club proaspat deschis si am zis sa mancam ceva la Mc, si uite de cine dam, de ea,Diana o chema, care ne-a vazut dar nici macar nu ne-a bagat in seama deoarece era cu prietenul ei, un baiat OK, cu o masinuta frumoasa, ingrijit ca si ea de altfel care apropo arata de-ti dadeai palme si cu parintii destul de instariti(ai ei erau doctori sau ceva de genu). concluzie: asta cu plecatul la tara la bunici e o scapare de a face ce vrea cum vrea si cu cine are chef si cu catzi are chef fara s-o afle nimeni din anturajul de acasa, fara sa i se duca vb ca e o curva samd.
parerea mea e ca asta mica a ta e acum cu 4 baieti dotati si nu-i vrea pentru cateva zile ci pentru toata vara.(glumeam)oricum povestea continua dar o s-o spun exact la fel dar cu continuarea pe intrebarile mele

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Mna, n-o cunosc, nu pot sa-mi dau seama daca minte sau zice adevarul pentru ca ambele sunt foarte probabile.
Daca vrei sa te convingi ca e plecata, suna la ea acasa pe fix si vezi daca raspunde cineva, ceri si tu cu ea zicand ca esti un coleg si in functie de raspunsul alor ei, te lamuresti si tu. Eu cel putin asa as face...

| yonutz1 a răspuns:

Eu cred ca te minte. Dar poate are si dreptate si nu zice minciuni.