| Aries a întrebat:

Salut tuturor am si eu o problema si am nevoie de niste pareri din partea voastra, deci: prietena mea e la tara si mi-a zis ca s-a certat cu parintii si a pedepsit-o sa stea acolo pana incepe scoala.Pe seara mi-a zis ca i-a luat si telefoanele(m-a sunat de la cineva, cum o fi stiut nr meu nu stiu, daca ii luase telefonul cum zice ea, dar in fine). Eu normal cand am auzit am fost suparat, si am intrebat-o daca mai suntem impreuna sau nu, si ea a zis ca ramane cum vreau eu.Eu i-am zis sa zica ea...si bla bla bla, ea zicea sa zic eu si pana la urma i-am zis ca vreau sa fim si ca sunt dispus sa o astept si i-am zis ei sa se gandeasca si ea bine ce vrea.Acum eu sper ca toata povestea asta sa nu fie o minciuna, pentru ca acolo unde e ea are un fost iubit cu virgula care a fost 2 ani de zile. Ea mi-a zis mereu ca nu are nici o treaba cu el, din contra ca nu il suporta ca o barfeste peste tot.Pana acum totul a fost bine, nu m-a mintit cu nimic, cand pleca undeva fara mine imi spunea mereu, cand primea mesaje de la cineva la fel imi spunea... iar acum a intervenit faza cu ramasul acolo pana incepe scoala si luatul telefonului.Eu ce credeti ca ar trebui sa cred/fac? Astept parerile voastre!

1 răspuns:
| UNomBATRAN a răspuns:

Sa iti tai venele...ca pana la toamna vine gravida de acolo...