| High07 a întrebat:

Salut tuturor, sunt baiat, clasa a 8-a si imi place de o fata. Astazi cand am ajuns in clasa. me-am dat geaca jos.am pus-o in cuier. m-am asezat la banca. si de-odata aud de la ea "Imi dai si mie geaca ta sa o pun pe mine ca e frig?! ". Eu i-am zis ca da, i-o dau. asta e un semn ca ma place? Nu vreau sa par ironic laughing. dar mai erau alti baieti in clasa carora putea sa le ceara.Astept raspuns big grin!

Răspuns Câştigător
| alina12348 a răspuns:

Buna, cred ca vrea sa-ti dea de inteles ca te place...ai grija cum te ccomporti cu ea

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Annye_2425 a răspuns:

Erai singurul in picioare langa cuierlaughingthinking

| Aly_3645 a răspuns:

Buna!
Cred ca te place atata timp cat in clasa erau si alti colegi de'ai tai si tocmai tie ti-a cerut geaca...Este posibil sa te placa si posibil sa nu te placa si pur si simplu s-a intamplat ca din toti tocmai pe tine sa te aleaga sa iti ceara geaca aia
Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca neaparat te place. poate intamplator ti-a cerut tie geaca.eu in locul tau as incerca sa ma port frumos cu ea.si chiar daca as sti ca exista o fata in care pot avea incredere as pune-o sa o intrebe pe tipa daca ma place.asa as actiona eu, stiu ca as parea putin cam mitocan dar pur si simplu as incerca, FuNdItZzA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ia dreptate putea cere altcuiva geaca.deci te place. a fost gen:apropo! big grin

| CaTaLiNkA a răspuns:

Poate ca iti da semne de simpatie spre tine...totul dar merge spre bine

| michaelx a răspuns:

Ori te place, ori aveai cea mai faina geaca happy