| kristina94 a întrebat:

un baiat spune ca-i place de mine dar cind intra pe mess niciodata nu se saluta el primul, citeoata chiar nici nu raspunde la mesaj, ce credeti nu-i pasa deloc de mine, sau de ce?

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

happyheyhappystai calmahappynu toti baietii sunt asa vorbareti pe messhappyia-o mai usorhappymai ales daca e genul acela de baiat mai cu "demnitate"care nu prea se baga in seama deloc,doar ca sa para indiferenti,dar de fapt in sinea lor zic:hai o data saluta-malaughing)))ideea e ca pentru tine nu ar trebui sa conteze ce vorbesti cu el pe mess, important este ca el te baga in seama in viata realahappyca are curajul sa-ti vorbeasca, si ca nu e timidhappy
happysper ca te-am ajutathappytongue

| pitbull93 a răspuns:

Pentru ca ramane fara cuvinte, se intimideaza nu stie ce sa iti zica i frica sa nu zica ceva gresit,