| RedBullX a întrebat:

Salutare, am o mare problema: nu stiu sigur daca sunt gay sau nu. In primul rand eu vreau sa am o prietena pe care sa o iubesc. Precizez ca nu am facut sex niciodata nici cu fete si in niciun caz cu baieti, desi imi place sa vizionez pe net filme porno gay, ma excita spre deosebire de cele str8 pe care le evit, ma cam lasa indiferent. Alta problema e ca am vise erotice cu baieti, deci cand visez ceva sexy, totul se rezuma la faptul ca eu ii *** pe unii, niciodata pe unele sau ele oral mie. Cu alte cuvinte, cand ma masturbez ma gandesc la sex cu baieti. Dar n-as face sex cu niciunul in viata reala, mi se pare aiurea. Iar ca sa ma f*ta pe mine un tip in c*r mi se pare scarbos, cred ca mor de durere, desi ma excita sa vad filme cand o fac altii. Deci eu nu m-am indragostit de niciun tip pana acum, de tipe da, dar dpdv sexual e alta poveste. Nu prea stiu ce e in capul meu, poate sunt bi, oricum e mai bine decat gay. sa nu credeti ca acum caut partener de sex, nici gand, oricum n-am intentia sa ma dau la nimeni.
p. s. am 17 ani
Ajutor am nevoie de ajutorul specialistilor

12 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Nu sunt specialist, dar cred ca esti bisexual.Iti plac si fetele si baietii.Nu e nimic rau in asta.Care e problema? Tot oameni sun si gay si lesbienele.

| RedBullX explică (pentru Sn1p3r):

Nu prea ma excita fetele/femeile dar cand ma uit la porn cu barbati ma excit

| Cedry2k1995 a răspuns:

Frate. cel mai simplu si mai eficient. du-te fratioare la o curva. ii dai 400 500 d mii. tiai facut treaba cu ea. si vezi atunci daca iti place femeia sau nu. atunci o sa te convingi intradeva. ce esti... eu asa as proceda daca as fi in locul tau. funda?batting eyelashes

| eXtreme21 a răspuns:

Hmm, iti propun ceva.Fa-ti o prietena si du-o pana in stadiul de a face sex, daca poti si in momentul in care ve-ti incerca s-o faceti vei vedea daca poti.
Sau ai putea sa-ti faci o prietena si sa vezi daca cu adevarat incepi sa tii la ea, sa o iubesti si daca nu reusesti inseamna ca esti gay.
Sper ca am putut sa te ajut cu ceva.

| RedBullX explică:

Nu ai citit bine nu?
Am zis ca doar ma excita barbatii nu ca mi-ar baga ei ceva in mine?
Plus ca am mentionat ca vreau sa am o prietena!

| 3ntzz a răspuns:

EXtreme 21 te corectez la ultimele cuvinte ( ca sa nu se simta prost... ) ca e gay sau...bi tongue

| Dani1509 a răspuns:

Deci mai poate fi ceva. Am citit odata ca adolescentii pot avea fantezii erotice homo chiar daca sunt Straight. Sunt doar fantezii care cu timpul ar trebui sa dispara fara a fi puse in practica. Dar cel mai bine urmeaza sfatul lui eXtreme21, ar fi cel mai sigur.

| Urzi23 a răspuns:

Da mai intii pe la psiholog el este mai in masura, poate ai facut exces de lucru manual.si esti in plop, eu zic sa dai pe la medicul de familie sa te indrume incotro sa o apuci.

| CosmaD a răspuns:

Păi poți regla asta mai ales dacă ești bisexual, acum e perioada în care hormonii se dezvoltă. Oricum deja cred că ești boșorog happy dar cu siguranță poți fi înapoi heterosexual dacă vrei, îți trebuie voință, ideea este să nu te masturbezi când îți vin astfel de fantezii fiindcă ele te vor face mereu să îți placă doar ceea ce visezi, nu te mai masturba 2 luni și încearcă să nu te mai gândești la asta decât la fete.

| Gabriel65 a răspuns:

Nu esti Gay malaughing Doar ca asta te excita pe tine, Esti Gay doar daca vrei sa o faci numai cu baietitongue

| vladtdr333 a răspuns:

Cred ca esti gay, stii si tu asta dar ti-e frica sa recunosti, nu e nimic in neregula cu tine asta e cel mai important de stiut si zici ca nu vrei sa te dai la baieti dar atunci de unde stii ce iti place, trebuie sa gusti din toate prajiturile inainte sa stii pe care vrei sa o mananciwinking

| Marian_Teodor_1992 a răspuns:

In principiu fa sex cu o fata, apoi daca nu iti place, cu un baiatlaughing ca daca o luam filosofic, tiparim doua editii din biblie pe TPU... asta daca nu te hotarasti tubig grin