| JusTPauL a întrebat:

Salutare!
Am si eu o intrebare, mai mult pentru baieti, dar nu-i problema daca raspund si fetele.
E vorba despre o fata pe care o vad mai mereu prin locurile unde frecventez eu in weekend...si tot incearca sa se bage in seama cu mine dar zic prietenele ei ca e cam timida. ceea ce nu prea cred.
Adica vreau sa zic ca e mai mare decat mine cu cel putin 5 ani si mai are si un copil de aproximativ 8 ani...chiar daca nu arata sigur are peste 26 de ani.
Intrebarea ar fi, voi ce ati face? Ati merge doar pe o aventura sau nu v-ati baga deloc in asa ceva?
Tinand cont si de faptul ca plec din tara diminica asta.
Sfaturi, pareri, mistouri. dati aici.

16 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

*** her. Dacă zici ca are copil și ești mai tânăr decât ea sigur nu te vede ca padre material deci dacă te baga în seama e sau pentru sex sau pentru ca ești un fel de guru al cluburilor (deci sex pentru ca cel ma probabil nu esti)

| JusTPauL explică (pentru RoCkKiD):

Nu-s nici un guru, ma prind repede la vorba cu multa lume, dar nu-s nicidecum o vedeta a cluburilor. pot sa zic ca ne potrivim la inaltime, suntem pe la 1.80 ca sa zic asa.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde de câți ani ai tu, ce anume vrei, în ce fel o placi, dacă e căsătorită, dacă mănâncă la Mc, etc.
Eu, nu m-aș implica "sentimental" dacă are copil.
Vorbește cu ea, vezi ce vrea, poate vă uitați la un film cu Tom și Jerry în seara plecării tale.

| JusTPauL explică (pentru LoveSleep):

Arata bine, dar nu-s innebunit dupa ea si nici nu vreau o relatie. poate ia ar vrea si asta e problema ca nici nu vreau sa o amagesc si peste o saptamana sa ii zic paa.

Treaba cu Tom si Jerry suna bine, mai mult ca sigur o sa ne vedem si in seara asta.ii cam plac iesirile, parca ia ar avea 20 de anilaughing

| EdiShadow a răspuns (pentru LoveSleep):

Daca ea are 26-27 de ani si e mai mare decat el cu 5-6 ani, cat crezi ca are tipul? Undeva pe la 20-21. Simplu...

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă are deja un copil și acela are 8 ani ea nu se mai numește „fată„ ci,, femeie,,.

| JusTPauL explică (pentru PedoBarbie):

7,8 ani pe acolo pe undeva.
Femeie, dar n-am vrut sa fiu asa durlaughing
O fi ia femeie dar nu se comporta deloc cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cati ani ai? Duminica asta pleci cu totul din tara?

| JusTPauL explică (pentru anonim_4396):

20 si ceva acolo..nu de tot, pana la vacanta de vara, 31 iulie.

| zitiala a răspuns:

De ce sa destrami o familie pentru o aventura? pe bune acum...

| JusTPauL explică (pentru zitiala):

Mai mult ca sigur n-are barbat, cu atat mai putin casatorita.
Daca ar fi de treaba n-ar umbla aiurea pana la 5, 6 dimineata.

| LittleLady1 a răspuns:

What?! De unde chestia cu timiditatea o_O? Nu are rost sa te implici...

| JusTPauL explică (pentru LittleLady1):

De ce zici ca nu are rost sa ma implic?
Intre timp am mai vorbit cu ea...insista sa ne vedem (la o cafea).ce poate sa rezulte asta? laughing
Are 28 si e plecata si ea cam la fel ca mine, revenim in tara tot in aceiasi perioada..nu vrea sa se marite, are bani si tot imi zice ca ii place de mine si ca sunt mai tanar ca ea si ii place treaba asta.
Ziceti voi un cuvant potrivit pentru fata/femeia asta? laughing

| starall a răspuns:

Sincer iti spun ca ar fi mai bine sa o lasi, mai ales daca tu pleci duminica.

| Alex1602 a răspuns:

Baga-te ...in ea, de cateva ori apoi spune-i sa isi creasca plodul si sa il educe sa nu fie tampit ca ma-sa

| JusTPauL explică (pentru Alex1602):

Despre asta vorbeam..acum esti de treabalaughing
Femeia n-are ganduri de maritat..mai merge prin Germania iar baiatu sta cu ma-salaughing