| anonim_4396 a întrebat:

sa intampla ca pe 26 Decembrie sa ma mangai cu prietena in zonele intime (ea avand chiloti si eu nu), la un moment dat am vazut ca-mi cursese "picatura placerii", adica acel lichid de dinainte de ejaculare...dar fiind infierbantat am continuat, treaba e ca in momentele astea ii tot asezam mana prietenei in zona mea intima, acum vine si nelamurirea, eu cu aceeai mana cu care i-am atins in principiu mana ei doar (nu mai stiu sigur) am atins fata in zona intima dar pe chilot, intrebarea ar fi daca se poate sa mi se fi luat lichit preejaculator pe mana si sa-l fi pus pe chilotul fetei astfel sa avem o surpriza neplacuta (repet, inconstient am facut asta), ea peste aproape 30 de ore de la contactul asta pe data de 26 Decembrie http://www.plici.ro/images/yyy.png a luat postinor 2, credeti ca exista vreo sansa pentru surprize neplacute? Va rog sa-mi raspundeti...

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Oricum ar fi fost, n-avea cum sa ramana gravida cu chilotii pe ea. Daca ar ramane femeile asa usor insarcinate, le-am vedea pe toate cu burta la gura.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata prin chilot, iar cine a sfatuit-o sa ia Postinor pentru asta ar trebui sa faca puscarie. fata poate avea reactii adverse serioase si nu mai poate lua contraceptive minim 1 ani de zile si s-a expus la toate astea inutil, fiindca riscul de sarcina era zero. Ea probabil nu are discernamant (ori are sub 12 ani, ori are ceva retrd mental) si nu stiu cine a profitat de asta si a facut acest experiment criminal dandu-i postinor. Nu e insarcinata, dar ar trebui anuntata politia, fiindca viata ei a fost pusa in pericol inutil, intr-un fel de experiment idiot de tip doctor Mengele.

| Doηηa a răspuns:

Tu vorbești serios?!
Dacă nici atât nu știi...of!

| Alcyon a răspuns:

Cum naiba sa ramai gravida daca baiatul doar te-a mangaiat, cu chilotii pe tine? Voi ganditi? Ce-i mai grav e ca a luat pastila de dupa, care se ia numai in cazuri extreme, cand se rupe prezervativul sau baiatul ejaculeaza in interior. Pastila aia e foarte periculoasa pentru organism; la 25-30 de ani o sa se trezeasca cu dereglari hormonale sau chisturi si-o sa se intrebe cine-a pedepsit-o. Informati-va mai mult.

| Anonim098345467 a răspuns (pentru Alcyon):

Am scris mai sus ca banuiesc (nu mai stiu sigur) ca eu am atins din greseala lichidul pre-ejaculator inainte sa o ating in zona intima peste chilot...

| Alcyon a răspuns (pentru Anonim098345467):

Oricum ar fi fost, n-avea cum sa ramana gravida cu chilotii pe ea. Daca ar ramane femeile asa usor insarcinate, le-am vedea pe toate cu burta la gura.

| MiruD a răspuns:

Nu. Era semi imbracata, deci nu cred ca a trecut prin material. Si daca a si mai luat postinor, chiar ia-ti gandul de la vreo sarcina nedorita.
Sigur nu este insarcinata.

| Florenta16 a răspuns:

Nu. Daca ea avea chiloteii pe ea, nu cred ca are cum. Decat daca i-ai dat tu putin la o parte si ai mangaiat-o cu degetelul. Ai grija data viitoare, ca si acel lichid preejaculator contine spermatozoizi care pot duce la ceva ce nu isi doreste momentan niciunul, dar vad ca asta stiai. Aveti grija data viitoare si bafta!

| PsychologistT a răspuns:

Nu te impacienta, sansele sa aveti o surpriza neplacuta nu exista. E nevoie de mai mult de atat pentru o sarcina nedorita!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Daca te referi la o sarcina... nu cred ca varsta gandirii tale trece de 14 ani sincer...

| Anonim098345467 a răspuns:

Multumesc frumos pentru rapunsuri. Orice opinie conteaza.

| Anonim098345467 a răspuns:

Biaηca, eu am postat aceasta intrebare pentru cate un raspuns, pentru linistea mea sufleteasca... este o intrebare la care se poate raspunde cu da sau nu... multumesc oricum pentru atentia ta.

| PaulaLV a răspuns:

Esti mult prea prost pentru secolul asta laughing)