| KraddyQ a întrebat:

Salutare, de cateva zile tot visez ca fac oral unei tipe, nu sunt in relatii de prietenie cu ea si nu stiu ce e de facut in cazut asta!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ce e de facut? Pai fa-o! big grin

| KraddyQ explică (pentru lpavel):

Si cum ai vrea, sa ma duc la ea si sa-i spun ceva de genu "te-am visat de cateva ori ca i-ti fac oral, te bagi?" nu cred ca as gasi un apropo big grin

| DroGhys a răspuns (pentru KraddyQ):

De ce nu? Cine stie de unde sare iepurele smug

| KraddyQ explică (pentru DroGhys):

Ma bag man, ce apropouri sa-i bag? laughing

| DroGhys a răspuns (pentru KraddyQ):

Fara apropouri. Te duci ii dai pantalonii jos si ii dai bice laughing)

| KraddyQ explică (pentru DroGhys):

Poate intru la viol laughing

| KraddyQ explică (pentru lpavel):

Zis is facut happy

22 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o fantezie sexuala din subconstient care se reactiveaza in momentul in care cortexul iti intra in starea de repaus. Nu poti face nimic, poate fi o premonitie a unei posibile viitoare relatii iar daca chiar te "deranjeaza" poti sa-ti faci o laba care sa te consoleze.

| DroGhys a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Uite filozoful nostru!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DroGhys):

Nu e vorba de filozofie. Visele au loc din motive fizice, mentale, emoţionale şi chiar spirituale şi oamenii de ştiinţă consideră că visatul prezintă oportunităţi pentru creativitate, creştere, sănătate şi întregire, ajutându-ne să ne cunoaştem mai bine. Incercam doar sa transmit "logica" unor actiuni, manifestari conform parerii cercetatorilor/specialistilor.

| NoName0x0 a răspuns:

Esti cam bolnav! Auzi, sa dai limbi unei necunoscute... Ce zici sa lingi mai bine o inghetata ceva? laughing

| KraddyQ explică (pentru NoName0x0):

Nu e necunoscuta, e o amica dar nu am nici o tangenta cu ea big grin

| NoName0x0 a răspuns (pentru KraddyQ):

Tot aia e... Ai mai facut oral fetelor pana acum?

| KraddyQ explică (pentru NoName0x0):

Ba sincer nu, de asta zic ca e ciudat

| NoName0x0 a răspuns (pentru KraddyQ):

Poate asa o sa ti se pare si daca, prin absurd vei fi fata in fata cu ce are ea intre picioare. Mai bine ai face oral unei fete care.ti e prietena stabila ( de ceva timp)...

| KraddyQ explică (pentru NoName0x0):

Ba, chiar e placut intr-un fel pentru ca m-am ales si eu cu un oral din partea ei si o partida buna de sex, multam lume

| NoName0x0 a răspuns (pentru KraddyQ):

Wow... avem un fericit castogator... straight face

| DroGhys a răspuns:

Si te plangi? laughing

Visele apar din 2 motive.

1) Din prostie
2) Visezi la ce te gandesti cel mai mult inainte sa adormi sau la ce iti sta gandul cel mai mult pe parcursul zilei.

| KraddyQ explică (pentru DroGhys):

De gandit, nu ma gandesc la asta, prostie e posibil laughing

| alin1317 a răspuns:

Vreau sa-i fac si eu :-))))

| florin96ak47 a răspuns:

E grav!

| ZMR97 a răspuns:

Pune visele în practică