| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragii mei!
Joia trecuta am fost la Dedeman sa imi cumpar o fantana arteziana pentru balcon si am vazut o gagica care mi-a picat cu tronc.Ma duc, o abordez civilizat cu sarm si umor dar ea imi zice ca nu se poate ca are prieten.La scurt timp dupa aceasta tentativa de agatat o angajata tanara de la Dedeman care nu era cine stie ce frumoasa a venit la mine sa imi ceara numarul de telefon si sa imi propuna o iesire in oras.Ei bine, in acelasi timp fata care m-a refuzat a intervenit si a spus ca ar fi interesata sa iasa cu mine si ca de fapt ar fi vrut sa spuna ca isi doreste un prieten.Fiind baiat de caracter am refuzat sa ies cu fata care m-a respins si am acceptat sa ies cu fata de la Dedeman.
Baieti, voi ce ati fi facut in situatia mea?laughing)
Ce fata ati fi ales?
Au fetele o portie mare de gelozie si orgoliu in ele avand in vedere situatia in care am trecut?laughing)))

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

"Fiind baiat de caracter am refuzat sa ies cu fata care m-a respins si am acceptat sa ies cu fata de la Dedeman."

imi place cum ai actionat!

fata care te-a respins si apoi te-ar fi vrut este asemanatoare in comportament cu acele "gold digger" din afara!
ea nu stie ca atunci cand refuzi o persoana, ranesti ceva sentimente happy

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eu le-as fi scos pe amândouă în oraș. La Dedeman nu prea vezi fete frumoase pe acolo și nici bărbați frumoși, de obicei sunt oameni bătrâni și oameni urâți care stau toată ziua în casa

| ovidasmihai a răspuns:

Gândește cu capul, nu cu inima.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe ambele.

| dullcat a răspuns:

Dau pe afara de orgoliu si gelozie...Se intelege.

| VoidEternal a răspuns:

Eu as fi ales-o pe aia de la Leroy.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu as fi facut cel mai bine dintr-o situatie rea si dragoste in 3 nu suna rau

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Sub 2 nu te ploua?