| AsB a întrebat:

Salutare TPU, am o problema. Vreau sa ma las de masturbat si nu prea stiu cum sa o fac, chiar vreau sa scap de lucru asta idiot si enervant Definitiv. Cum as putea?

Va rog fara raspunsuri tampite si vreau seriozitate happy va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

De asta nu te poti ''lasa''. Hormonii cer, si cand o fac, iti vine sa te masturbezi.
Poti sa mai raresti lucrul asta, si sa nu-l faci chiar de fiecare data cand iti vine, dar nu poti sa renunti.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Umple-ti timpul! ai noroc; vine scoala si 6 ore nu poti, iar restul zilei umple-l cu sport, prieteni, invatat sau cu ce vrei tu.

| pink94 a răspuns:

Fa sport, du-te la sala, orice ca sa-ti consumi energia, dupa toate astea vei fi obosit si nu o sa iti mai vina chefurile, parerea mea happy.

| BestHelper a răspuns:

Add lovelace.proud poate te ajut eu

| TraXe a răspuns:

Taieti o manahappy si o sa iti amintesti mereu sa nu te masturbeziwinking

| Teooo1405 a răspuns:

Cand ai chef sa te masturbezi, fa alt lucru, gaseste-ti ceva de facut, iesi afara, citeste o carte, fa altceva si incearca sa nu te mai gandesti la asta. Sper ca te-am ajutat!

| letz a răspuns:

Gaseste-ti o iubita...

| Reginald a răspuns (pentru letz):

Nu merge asa...