| monder20 a întrebat:

va rog ajutati-ma, azi vreau sa invit o fata de la mine din clasa pe care o plac, si sa o invit in oras.Nu suntem chiar iubiti,suntem prieteni, dar chiar cred ca se poate ceva intre noi, si..nu stiu cum sa-i zic sa accepte...va rog, ajutatima..eu am o idee,dar nu stiu daca este buna,si inca odata, va rog mult, ajutati-maaaaaa!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Patricia96 a răspuns:

He he laughing place intrebarea ta..simplu.
Nu-i da de inteles ca vrei mai mult*adica iubiti*.Da-i un mesaj: heii, andreea*sau cum o cheama pe ea*...ce zici? cand ai timp vrei sa/mi accepti invitatia de a iesii cu mine la un suc? Oricand vrei tu! Astept raspunsul tau, papa

Sigur o sa accepte.dar daca o iei asa: Buna may Andreea*. vrei sa iesim si noi la un succcc? da-mi raspunsul taw..pwpwpww

Daca ii scrii asa sigur nu o sa accepte...BAFTA...Spune-ne daca ai ieist cu ea.
Ps: si daca iesi odata cu ea..nu te grabii imediat sa o intrebi, sa ii spui ca o placi..si ca... nu! Mai astepta.fa in asa fel incat sa va indragostiti unul de celalalt.

5 răspunsuri:
| PinkCupcake a răspuns:

Care era ideea aia a ta? confused

| monder20 explică:

Patricia,habar nu am cum, dar ai ghicit cum o cheama!

| Sous a răspuns:

Pai daca sunteti prieteni e mai usor sa-i vorbestiwinking O intrebi daca ar vrea sa iesiti undeva doar voi doi, ii propui si u un loc frumos si daca nu vrea acolo o lasi pe ea sa aleaga. La intalnire vorbiti despre voi si in funcie de cum reactioneaza ea vezi si u daca te place sau nu...

| xMihaYx a răspuns:

Pai, este foarte simplu o abordezi la locul unde o scoti in oras acum nu stiu ii vb frumos nu prostii straight face ii iei ce vrea ea happy stai cat vrea ea prin oras. daca se plictiseste spune-i unde ar vrea sa mearga / iar cand va veni vremea sa o duci acasa spune`i ca iti place de ea si daca vrea sa fie prietena ta tongue fundita? happy