| Alex_Allexino_1992 a întrebat:

Salutare tuturor! O intrebare pentru persoanele serioase, 18 +. Cum a fost prima noapte de dragoste pentru voi? Vreau o descriere din punct de vedere al sentimentelor, nu din punct de vedere sexual (daca s-au terminat ambii, in ce pozitie a stat, etc ). Dau fundaa!

Răspuns Câştigător
| Georgiana0505 a răspuns:

Am avut maaari emotii cand am ajuns in camera, dar a inceput sa ma dezbrace si m-am simtit foarte confortabil. Tremuram din cap pana in picioare, dar el avea grija sa ma pupe pe frunte de fiecare data cand vedea ca ma pierd. M-am simit foarte bine, desi contactul a fost dureros pentru ca am avut un himen foarte rigid care s-a rupt la al doilea contact sexual. M-am simtit protejata, iubita, si voiam sa ma revansez desi nu stiam cum. M-am luat dupa el si a fost totul perfect.happy

8 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Interesanta. Vecinii de sus tocmai ne-au inundat si venea apa in siroaie. Mie mi s-a parut nostim, el a fost necajit de asta.
M-am simtit protejata, iubita, tocmai spuseseram da la biserica. A fost in noaptea nuntii.

| Alex_Allexino_1992 explică (pentru Linda):

Aici se potriveste zicala "numic nu iese perfect din prima " laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Intr-o partida de sex sentimentele nu isi au locul, in sex se activeaza receptorii la niveul creierului care elibereaza hormoni (feromoni) cu obtinerea placerii, pura stiinta

| Alex_Allexino_1992 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Probabil tu nu faci diferenta intre dragoste si sex.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Alex_Allexino_1992):

Pentru ca nu exista

| Suck a răspuns:

A fost mai bine decat ma asteptam, ne-am documentat inainte iar la practica totul a venit de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram beat...

| Alex_Allexino_1992 explică:

Ma bucur ca te-ai putut abtine