| Mădălina31000 a întrebat:

Sunt foarte confuza. Stiti cunosc un baiat de la alta scoala, dar avem prieteni comuni si ne intalnim destul de des. Nu ne-am cunoscut de mult timp.de 1 luna si ceva. E de treaba, e dragut, stie sa se comporte cu o fata, e foarte diferit de ceilalti baieti.Restu prietenelor mele l-au refuzat.
Iar el mi-a zis de foarte multe ori ca ma iubeste, ca ma place cel mai mult dintre toate fetele care le stie.si azi mi-a dovedit ca, chiar ma iubestestraight face
Eu sunt de dimineata la scoala iar el dupa-masa, si a venit la scoala la mine cu 2 prietene de-ale mele care sunt in scoala cu el. Si m-am invoit de la ultimele 3 ore sa ne plimbam.era foarte frig afara, dar a zis ca trebuie sa ne intalnim neaparat. Si am fost.se facuse atat de frig, iar prietenele mele ii tot ziceau "arata-i odata!, arata-i odata!". nu stiam la ce sa ma astept.
Iar apoi scoate o cutie de bomboane dintr-o punga alaturi de 3 cartoane, apoi isi scoate un marker din ghiozdan. Si incepe sa scrie pe cartoane. apoi termina iar prietenele mele nervoase ii tot ziceau sa imi arate ce a scris pe cartoane dar el era prea timid. dar pana la urma trebuia sa imi arate pentru ca ei trebuiau sa plece la scoala ca incepeau orele. si. si-a pus ghiozdanu' pe jos, s-a departat 3 metri, s-a intors cu spatele si mi-a aratat cartoanele pe rand. In primul scria "vreau sa incep spunandu-ti ca eu te iubesc ENORM". In al 2-lea scria " Si cu ocazia Sf. Valentin care a fost ieri, vreau sa iti pun o intrebare mai indiscreta", iar in al 3-lea scria " Vrei sa fi cu mine? P. S.: I love you! ". iar eu am stat 1 minut...si am zis DA! iar prietenele mele au facut o fata gen " DA? :O ai zis da?:O" iar el a tipat "A ZIS DA!". laughing. a fost penibil, dupa am inceput sa plang si eu si prietenele mele. iar eu nu sunt sigura daca am facut decizia corecta, deoarece il cunosc decat de 1 luna. voi ce ziceti? dau funda :d

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Wow happy Ce poveste frumoasa love struck Sincer cred ca ai facut decizia corecta, pare foarte de treaba baiatul, si plus ca a avut curajul sa faca chestia asta in fata altor fete e CEVA!
Deci prin urmaree DA ai facut o decizie corecta. Sper s-o tineti multi multi anisorihee hee

9 răspunsuri:
| simona_3709 a răspuns:

Wow,foarte frumos gestul.
De obicei baietii uita sa mai faca lucruri atat de frumoase.
Daca simti ceva pentru el si el pentru tine de ce sa nu incerci?
Nu conteaza de cat timp il cunosti, iubirea vine oricand, nu tine cont de timp.
Numa` bine

| Forevăr a răspuns:

Ce sa iti spun
E chiar foarte dragut ce a facut el :X
Ramai ma cu elwinking

| GenEu a răspuns:

Eu zic ca alegerea cea mai buna este cea facuta de persoana ta!
Nu-i lasa pe altii sa te influenteze.

Succes!

| EnterSandman a răspuns:

Hei.foarte drgaut din partea lui,sincer, si nu ma auzi pe mine prea des zicand asta big grin, cred ca chiar te place happy

| stress9 a răspuns:

E cea mai corecta... si din pct meu de vedere... bafta

| stress9 a răspuns:

Ai grija de el mada... parerea mea, mai rar ca el in ziua de azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place de cineva si auzi de la prieteni sau chiar de la el spune-i ca il placi si intreaba-l daca vrea sa iasa cu tine la o intalnire sa nu eziti niciodata

| RockStar a răspuns:

Iubiti`va : x. Superba poveste day dreaming.

| dtcvygk a răspuns:

Ce dulce.Si eu vrreau asa ceva dar mai nou ii o rusine sa ii spui cuia ca il iubesti tu ai noroc bafta!