| andrei200020023 a întrebat:

Salutare! Va rog sa luati in serios. Prietena mea ma masturba si avea sperma pe maini, s-a sters cu un servetel pe maini si dupa 10 minute s-a atins in zona vaginala, sunt sanse de sarcina?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa se ATINGA in zona vaginala, fiindca vaginul este o cavitate (gaura) 100% la interior, deci nu face sens ce spui... de ce si-ar baga fata mainile IN VAGIN?

Aha, am vazut si topicul celalat in care sui ca tu i-ai bagat mana in vagin...

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| GeorgeCazan a răspuns:

Șanse 0.

| diDac a răspuns:

Ceausescu