| DangerJuicy a întrebat:

Salutari lume!
Aceasta e prima mea intrebare de pe TPU si as vre raspunsuri sincere.
Deci... Mie imi place de o fata de cand eram in clasa I (acum sunt in a VIII-a), si ea tocmai s-a despartit de prietenul ei, totusi el o mai ia in brate si tot felul de chestii... Mai sta si pe langa mine, vine cu mine la scoala aproape in fiecare dimineata, dar totusi imi raspunde greu la mesajele pe care i le trimit, de examplu azi am intrebat-o ce face si nu a raspuns chiar daca a vazut mesajul. Mor de nerabdare sa o intreb daca vrea sa fim impreuna dar nu stiu cum. As fi vrut sa o intreb prin mesaje dar ma gandeam ca pot strica tot ce am cladit pana acum in mica noastra "relatie" si nu am facut-o, citind mai multe pe acest site. Deci... Cum as putea sa o intrb fara sa se supere si chestii?

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri si va voi transmite daca a mers!

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate cu cat ai mai mult bun simt cu atat fata te va trata ca ultima carpa a societatii, din intrebarea ta se deduce usor acest lucru, ea e inca marioneta fostului si ii curg balele dupa el, dai ignor total jigodiei si traiesteti tineretea, strabate cearsafuri, rezumate doar la SEX. urmeaza liceul in curand, acolo vei trai viata intens

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

How about no?
Incerci sa profiti de vulnerabilitatea ei! Huo!

| MaNiAcToR a răspuns:

Nu stiu ce ti se pare ca ai "cladit" in mica ta "relatie" pentru ca relatia asta poate sa fie doar in capul tau. Referitor la mesajele care le vede si nu iti raspunde... Eu personal daca primesc un mesaj pe fb si persoana respectiva nu e online nu raspund pentru ca zic "Lasa ca tin minte" Uit bine inteles si nu-i raspund ORI nu ai atentia ei iar lipsa ei de interes pentru tine nu prea e. Sunt subiectiv si ti-am spus lucrurile cum le vad eu si nu trebuie sa te superi pe mine. Asa ca ai grija ca mica ta "relatie" sa nu fie doar a ta...