| darcalex a întrebat:

Cum sau format cuvintele vulgare?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cand Adam s-a suparat rau pe Eva, i-a dat frunza jos si a vazut ce-a vazut.
Atunci i-a zis :
P****a ma-tii!

| andrei213 a răspuns:

Pai sau format ceva de genu de exem, plu organu penis laughing si expresia Date sau du-te si asxa mai deparde cu alte organe si altele

| Ady9021 a răspuns:

Pur si simplu.

| bkb300 a răspuns:

IN 1943 parca cand s-a incheiat al doilea razboi mondial hitlar la injurat pe stalin folosin un cuvant urat laughing))))))))))))))) ce stupid nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Nimeni nu poate știi,dar aceste informații nu pot fii utile nici la școală/liceu și nici în viața de zi cu zi,poate găsești pe Google, dar sigur sunt minciuni nu au de unde să știe, baftă!