| NewLegend a întrebat:

Sautare TPU am si eu o problema cu o fata care ma placea inainte dar acuma nu stiu daca ma mai place, e o fata draguta si inteligenta big grin, as vrea sa stiu cum o fac sa ma placa, eu sunt un baiat mai timid

4 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Prima data intreaba daca inca iti place de tine da fata in fata si dupa aia vezi daca iti spune da cheama si tu la o plimbare

| Ivanovicius a răspuns:

Pai ar trebui sa intri in vorba cu ea. Daca sunteti amandoi la scoala va puteti cunoaste in pauze. Intai asigura-te ca nu e luata, iar in al doilea rand. N-ai ce sa faci! Intra in vorba cu ea, invit-o la un suc. Aici sunt sanse de 50% ca ea sa te placa, nimeni nu-ti poate spune ce sa faci, depinde de tine. Succes!

| sergiuk11 a răspuns:

Pai, te imprietenesti cu cea mai buna prietena a sa. Si o intrebi pe ea daca stie de cine ii place fetei respective, daca nu stie, spune sa o intrebe fara sa spuna ca i-ai zis tu ceva. Asta am facut si eu, si a mers smug

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Off doamne ce răaspunsuri ați avut vreodata vreo relatie?
Deci NewLegend fii tu insuți vb cu ea mult, nu exista sfaturi care se pot da....si sfatul meu scapa de timiditate nu are rost sa fii timid ai multe de pierdut in viata...
Si sfatul meu fete sunt oriunde sa nu te debusolezi si sa crezi ca daca ea nu te accepta gata se sfarseste lumea...happy...