| MariaPetr a întrebat:

Sexul anal o sa doara mai rau, mia bagat-o putin cu lubrifiant si ma durut groaznic, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te resemnezi cu ideea ca daca veti continua sa intretineti acest tip de sex tu vei simti mereu DOAR durere iarel probabil satisfactie. Alegerea iti apartine daca mai doresti sa suferi sau nu. Sanatate.

| mihai69 a răspuns:

Tu nu prea ai ce să faci; el însă ar putea să învețe cum se face sex anal cu o „virgină". Acest tip de sex nu e chiar pentru oricine, trebuie mult tact, blândețe, mă rog... Și chiar și așa, unele fete nu vor reuși să primească un penis mai bine dezvoltat față de medie.
Oricum, dacă spui că a durut rău, în eventualitatea că nu te înveți minte și mai vrei să îl lași să încerce odată, faceți măcar vreo zece zile pauză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un caca

| DryIce a răspuns:

Nu te uiti la pornache niciodata? Tipele alea fac tratament cu spalaturi inainte si au pl de cauciuc care o tin tot timpu sa largeasca pana sa fac deadevaratelea. Si mai trebuie sa stai cu cum e forma la pl, daca e in jos arcuita trebuie sa stai cu burta in jos nu drept, daca e bombata in sus trebuie sa stai invers. Daca nu iti va curge sange rau si poti pati rupturi anele de unde poate veni cancer daca nu tratezi si alte infectii naspa. Trebuie sa fi retard sa faci asa ceva, una e in filme unde au doctori langa ei si alta e in realitate.

| armand69 a răspuns:

Persevereaza

| MadagasHardwell a răspuns:

Nu face așa ceva ...chiar simți nevoia sa ai ceva în anus?

| Constantin_Dragos_1991 a răspuns:

Te-a pacalit ca baga doar capul? Vezi ca pl nu are umerilaughing)

| DryIce a răspuns (pentru Constantin_Dragos_1991):

laughing)))))))))))))))))))) lol