| anonim_4396 a întrebat:

Sexul poate fi considerat sport? Si de care sport?

Exemplu:
http://www.youtube.com/watch?v=PzNEe_D_7S8

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, dar mai mult pentru barbati, ca ei transpira!laughing

| BubuLina999 a răspuns:

Da poate fi cosiderat sport ...adica cu sexul te menti in forma cum s.ar zice.

| lovenotsex a răspuns:

Tare clipul l-am mai vazutlaughing. Se poate ajunge si acolo. Dar mare dreptate ai Broken&Beautiful.Depinde daca e sex devine sport zilnic pentru unii, dar daca e sex cu pasiune adica dragoste, este ca un hobby facut din inima.Ptr unii poate sa fie deja un sport. Un sport ce-ti antreneaza toti muschiilaughing)...Have fun!

| Miauti a răspuns:

Cred ca ar intra la sport extrem sau de rezistenta!

| Ioana2518 a răspuns:

Sport extremlaughinglaughing

Răspuns utilizator avertizat
| evoke a răspuns:

Da, sexul poate fii considerat si un fel de sport. :] De care sport... n`am habar. straight face Dar din cate am auzit, se ard si caloriile in timpului actului sexual. :]

| celmaifrumosdinlistata a răspuns:

Sexul nu este neaparat un sport, dar cert este ca e un prilej de relaxare, de recreere si bine-dispunere. Bineinteles depinde cu cine, cand si cum. Este bun pentru sanatatea fizica cat si psihica. o zi buna iti doresc si ai grija de tine!

| ducu1991 a răspuns:

Este cel mai bun sport