| Pupsionak a întrebat:

Spuneti-mi ce pot sa fac daca iubesc o persoana? Deci mai clar, eu inainte de a ma indragosti in aceasta persoana am fost ranita de o alta persoana pe care o iubisem 3 ani si am fost dezamagita multe ori..de data asta ma tem sa nu fiu ranita iarasi.EL mi-a spus ca ii plac, si apoi a zis ca ma iubeste ca prieten..peste 1-2 zile mi-a zis simplu "Te iubesc" si eu i-am spus stiu ca prieteneste, el zicind ca nimic nu inteleg eu..Cu timpul inteleg ca nu pot fara aceasta persoana si mil doresc aproape sa-mi fie, si-mi sta tot mai greu. Spuneti-mi vreo solutie cum pot afla daca simte ceva pentru mine sau nu? VA ROG MULT!

Răspuns Câştigător
| AleCsuţaa a răspuns:

Doar întreabă. De multe ori, când spui ceva direct, eşti mai mult luat în serios, decât pe ocolişuri.

O seară frumoasă!

| Pupsionak explică (pentru AleCsuţaa):

Mersi mult, dar e o fire de om ca uneori poate sa spuna ca nu sopune si atit.

2 răspunsuri:
| MadaSweet18 a răspuns:

Daca te raneste si asta, spune-i macar sa nu iti mai dea unde ai cicatrice de la celalalt.
O solutie ar fi HCL adica acidul clorhidric. Restul solutiilor le gasesti pe net.