| loving3112 a întrebat:

Stateam si imi tot puneam intrebari la care mi-as dori sa gasesc raspunsuri...
1)Credeti ca iubirea dispare si apare obisnuinta in timp?
2)In ce consta iubirea adevarata?
3)Cand persoana iubita da de un necaz ce trebuie sa faci?
4)Ce parere aveti despre relatiile moderne?
5)Iubirea o intalnim doar o data in viata? Dar celelalte relatii ce sunt mai exact pentru noi?

Răspuns Câştigător
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

1.depinde ce persoaa alegi, daca e persoana aleasa va ramanealaturi de tine daca nu va vi doar o amintire trecatoare.
2.in dragostea adevarat, in respec, in fidelitate si in sinceritate.ca el/ea, familia si tu sa fiti pe primul loc.
3.sa o ajuti sau sa o consolezi si sa ii fi alaturiu.
4. unele sunt normele si sunt absolut perfecte si unele sunt numai cu gandul la sex si nimic altceva.
5. iubirea o intalnesti de multe ori, dar prima iubire e ce mai cea mai "ciudata" pentru ca e prima in viata. celelalte relatii sunt deja mai simple deoarece te-ai obisnuit si sti ce sa faci.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

1) Eu niciodata nu am avut o experienta de dragoste buna si nici n-am intalnito mai bine zic asa am 19 ani
2) Sa iti iubesti jumatatea ta cu orice pret
3) Sa o sustii si sa nu o lasi sa se destrame
4) Asta e lumea s-a schimbat si sa faca ce vor ei cu viata lor
5) Sant persoane care nici prima iubire nu o intalnesc, daca ai gasit-o odata un caz foarte straniu din punctul meu de vedere alta sansa nu mai ai.