| consilierindragoste a întrebat:

Sti-ti de ce fetele nu vor sa faca sex cu oricine?

Răspuns Câştigător
| BlueHusky a răspuns:

Pentru ca au de unde alege...

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ba eu cred că sunt în stare să facă sex cu oricine are bani.Am văzute fete, monumente ale frumuseţei care umblau cu ultimii traficanţi de droguri.Nu zic frate, umblă după bani dar fa-o cu cap nu cu fundul

| Anca a răspuns:

De ce sa faca sex cu oricine?! laughing))

| TąNyą a răspuns:

Pt că se respectă şi nu vor s-o facă cu orice ratat, infect (bolnav de HIV ) oriunde ( în w. c-uri ) să se îmbolnăvescă, să rămână gravidă şi altele.

Pur şi simplu gândeşte nu vrea să fie o uzată.

T.

| EuCuTine a răspuns:

OMG ce intrebare. Pai dc sa faca cu toti? Adica vine unu de pe strada si zice " hey tu vreau sa facem sex " si ea trebuie sa zica " ok hai acolo in 2fish ". U ai face sex u orice fata care vine la tine si iti zice asta? Daca da atunci nu ai mandrie. Asta este si la fete si la baieti ( mai putin ) este mandria si orgoliul.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pentru ca apoi vor fi numite niste panarame care sunt niste usuratice si se *** cu oricine happy
ppa

| Dek a răspuns:

Da ce uh ai face sex cu oricine? Ele au mai multe variante si propuneri decat noi baiatii!

| ProjectJackpot a răspuns:

Si baietii vor sa faca sex cu oricine?! raised eyebrows

| consilierindragoste explică:

Hei fetelor nu va suparati! este o simpla intrebare nu un adevar.

| consilierindragoste explică:

Oh da' cred ca stau cam rau cu gramatica, dar cu ghicitu nu. cinnamon! nu crezi?

| consilierindragoste explică:

Cred ca la aceasta intrebare s-a cam format o anume rascoala a fetelor eu imi cer zcuze tuturor fetelor si daca 5 dintre fete imi vor da un vot negativ la aceasta intrebare am so retrag de pe site. adica scrieti ca nu sunteti de acord cu ea macar 5 dintre voi.

| consilierindragoste explică:

Stau si va citesc raspunsurile si vad ca voi de fapt ati citit intrebarea din raspunsurile date de altii.mai sa fie daca mai inteleg ce se intampla cu adolescenti astia? chiar nu pot citi o intrebare de la cap la coada, ati facut ca si cu telefonul fara fir nu stiu daca cunoasteti jocul dar cam asa sta treaba.

| Christa a răspuns:

Sunt si fete care ar face sex cu oricine, dar cu banihappy. Sti la ce ma refer, sa nu critic pe cineva. Majoritatea, zic eu, fac cu persoanele iubite. ( cum ar fi si normal. )

| LauraLl a răspuns:

LOL! pentru ca nu sunt niste carpe/curve/tarfe/catele alege tu!

| JustMeBăi a răspuns:

@alynwtza14

Vorbeste in numele tau, nu al nostru!

| Madalichka a răspuns:

Nu "sti-u" "de ce" big grin
Majoritatea celor pe are le cunosc VOR sa faca sex cu oricine.
Imi amintesc o faza (destul de veche) de pe strada: doua fete vorbeau; una ii spunea celeilalte: A incercat x sa ma combine cu y si eu i-am zis: "pe mine nu ma intereseaza decat sa-mi zici cat castiga si ce masina are."
Am avut un soc, dar asta e realitatea.

| babydoll_5650 a răspuns:

Au demnitate si se respecta...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa fac sex cu oricine, sex/ dragoste fac cu cineva care este cu adevarat special.
De ce sa fiu inca una pe lista mea si sa am si eu inca unu " oarecare ".
Daca tu vezi lucrurile asa, adica fetele si baietii sa faca sex cu oricine inseamna ca ti se pare normal ca doi necunoscuti sa intre intr'un motel si sa o faca.
Imi pare rau ca si sex'ul si cuvantul te iubesc se fac si se spun asa usor straight face. Trist!

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt destepte?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca (din pacate pentru unii), din cand in cand mai si gandesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unor fete le plac poate doar baietii culti care s-au ostenit putin si la limba romana nu numai la... O parere... s-ti-u s-i eu?

Succes!
Consilieru la Limbi