| Ciocciocmac a întrebat:

Stiu ca pare ciudat si jenant dar m-am indragostit de un personaj din desenele animate (mai exact Auriana din Lolirock) si nu stiu ce sa fac, ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Gigs a răspuns:

Toti rad, toti fac glume, dar adevarul e ca toti am avut odata un crush pe un personaj, eu de exemplu pe sakura din naruto si pe karra din avatar, faceam chiar si scenarii seara... adevarul e ca nu te indragostesti de aspect in principal ci de caracterul pe care il reprezinta acel personaj, asta arata ca atunci cand te vei indragosti de o fata reala va fi pentru cine e nu pentru cum arata, si trece cu varsta

7 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Sper ca glumesti laughing
Daca nu, te sfatuiesc sa nu te mai uiti la televizor!

| Nova21 a răspuns:

Nu te mai uita la televizor.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Sunt obsedat de super mario su sunt (putin) indragostit de iris, asa ca am inceput sa ma comport o treime ca ea o treime ca mario si o treime normal (ca 83). Fa ca mine si daca pari ciudat (ă) spune ca ai stat treaz/trează doua nopti intregi. Apoi te vei,, plictisi" de ea.

| SelfieWild a răspuns:

Mie îmi place de Mephisto din loliRock.

| SelfieWild a răspuns (pentru SelfieWild):

Mdea nu-mi mai place de el. Dar am reușit sa fac o poveste super tare pe seama lui si a personajelor lolirock... Mama nici n-aveți idee.

| Ciocciocmac explică:

Pai cand ma uit la ea ma simt bine, cand nu ma uit ma simt foarte prostsad

| Blondeh a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat sa am crush uri ciudate din desene, ale mele fiind animale, ceea ce e si mai ciudatlaughing dar trecand peste, probabil iti va trece in scurt timp. Daca te face sa te simti bine faptul ca te uiti la ea, continua, dar daca te simti dezamagit/a ca e doar un personaj (iar aici intervine o dilema morala) te sfatuiesc sa incetezi sa te mai uiti, iti spun din proprie experienta. Mie cand mi s-a intamplat cu cat ma uitam mai mult, cu atat eram mai suparata ca personajul respectiv e doar un personaj, si cat imi doream sa fie real. Oricum, tu stii cum te simti mai ok.