| Makofaf a întrebat:

Stiu ca o sa sune ciudat si jenant dar m-am îndrăgostit de un personaj din desenele animate (mai exact de Auriana din Lolirock) si nu stiu ce sa fac, ma puteți ajuta?

8 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Şi eu m-am îndrăgostit de Sebastian din "Reign".
Da' eu cred că există speranţă să fim împreună. sad

| Ioana803 a răspuns (pentru Doub):

In vise, clar veti fi impreuna!

| Doub a răspuns (pentru Ioana803):

Dadadadadadadadada.:X:X:X:X:X:X

| GrungyCacti a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, si stiu ca nimeni nu te poate ajuta. Si nu mai spune lucruri de genul asta. Am aflat-o pe propria piele. Vei fi considerat un ciudat. Pastreaza sentimentele pentru tine. happy

| Ioana803 a răspuns:

Mai iesi pe afara, la aer, cu baietii, iesi la un fotbal.
Uita-te la niste documentare, lasa desenele!

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Da cand mai dau lolirock vezi asta:http://www.mediafire.com/......_00000.bmp cum a reusit yoshi sa vada?

| Makofaf explică:

Nu pot zice ca m-ați ajutat mult dar asta ecrying

| Makofaf explică:

Măcar Sebastian exista. La mine nu crying