| andruschi a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar vreau sa fac sex, sau sa ma masturbez.
daca ma masturbez ma pot dezvirgina?

Răspuns Câştigător
| IREros a răspuns:

Depinde cum te masturbezi, daca doar te joci cu clitorisul, e clar ca nu te dezvirginezi, daca te apuci sa il bagi pe dildau inauntru, aici cam dabig grin depinde cat il bagi.

10 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Presupun ca esti inca minora,de ce sa faci sex? E doar o curiozitate stupida, nu o face pana cand esti pregatita cu adevarat.

De masturbat no problem, fa-o dar nu baga nimic adanc ca da, te dezvirginezi aiurea.
Joaca-te mai mult pe clitoris, partea de sus.

| BSwwatch a răspuns (pentru TreiSurori):

Da saracu bait nu vrea sa bage nimic in fund:=), el vrea sa se masturbeze, man nu umba la fundulet!

| BSwwatch a răspuns:

Daca o dai pe Turbo sare ata de pe mosor,laughingfreaca-o cu talent, incet si curse scurte.Have funn!laughing

| JansonLupu a răspuns:

Daca vrei sa te masturbezi te va durea eu am prins-o pe sora mea cum se MASTURBA in CADA CU APA cind facea baie laughing) a uitat sa incuie usa ea are 14 ani acus implineste 15 rolling on the floor))) nu e nimic aici rau nu atrage atentia la astlalti si mai bine e la fete cind se masturbeaza pentru ca nu le creste penisul laughing)))))))))))))))))))))))) ca ca la baieti....Si ai grija poate sa iasa singe si sa te doara dar asa este dezvirginarea laughing)))

| CominxIonut a răspuns:

Stiti care e diferenta dintre a te masturba si a face sex cu o femeie?
raspuns: mai cunosti lumea laughing

| SomePrettehGurl a răspuns:

Cati 14 ani ai?laughing

| andruschi explică:

Sunt fata, dar nu am gasit un nume apropiat mie pentru TPU

| KoropYulyan a răspuns:

Daca te masturbezi nu te vei dezvirgina numai dai drumul la tubul ejaculator casa te dezvirginezi trebuia sa ai un contact sexual cu o persoana de sex deferit!

| benytto a răspuns:

De unde esti>>?

| ochichior a răspuns:

Pai o bagi pana la cot?