| biancapisica a întrebat:

Stiu ca v-ati saturat de astfel de intrebari dar eu va intreb daca mai merita sa incerc. Deci am inceput acum 4 luni sa vorbesc cu un baiat pe facebook, faza e ca numai eu il bag in seama si el mereu imi spune ca trebuie sa iasa. Ne-am mai intalnitface-to-face de cateva ori si ne-am salutat doar. L-am intrebat daca ii place sa vorbeasca cu mine, daca il deranjez si a spus ca-i palce sa vorbeasca cu mine. El m-a bagat doar de doua ori in seama pe net, si de doua ori in realitate. El mi-a zis cateva chestii dragute pe net si mi-a zambit de fiecare data cand ne-am vazut. Eu zic sa renunt, dar o prietena tot insista ca el poate ma place si nu stiu ce. Voi ce spuneti, merita sa mai incerc? Dau funda big grin

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Tu știi exact cum se comportă.
Oricum, se pare că momentan sunteți doar amici...și mă îndoiesc că va fi ceva mai mult dacă el continuă așa.

| greyhound a răspuns:

Cred ca tipului ii place sa flirteze cu tine dar nu vrea nimic mai mult.

| voineapaula a răspuns:

Raspunsul este categoric NU cum adica?
Pai atunci lasa-l la alta, asta iti doresti? Sa fie fericita alta si nu tu? stiu ca e frumos sa faci bine la altii dar prea mult bine strica.
NU RENUTA!
Nu te lasa tongue

| Aindrew a răspuns (pentru voineapaula):

"dar prea mult bine strica."' prea mult bine nu strica niciodata happy

| voineapaula a răspuns (pentru Aindrew):

Sa faci altora care ei tie nu iti fac bine nu stiu cat de bine estewinking

| Aindrew a răspuns (pentru voineapaula):

Nu sunt de acord cu mentalitatea ta happy. Daca ei ti-au facut tie rau... de ce sa nu le faci tu un bine happy? sa le dai un exemplu bun happy

| voineapaula a răspuns (pentru Aindrew):

Nu merita!