| celmaitarenume a întrebat:

Sufăr de ejaculare precoce, din cauza lipsei de experiență sexuala si zilele astea urmeaza sa o fac cu o fata care are experienta, a zis ca rezista 2 ore la un numar. Eu rezist un minut... o sa ma fac de ras. Ce sa fac sa rezist mai mult sau ce scuza sa inventez ca am terminat prea repede? Daca iau viagra rezist mai mult?
Ce sfaturi aveti?
Multumesc mult si sper sa nu ma luati la misto

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

2 ore auzi jupana laughing in 2h sa-i zici ca ii arde canalul manecii daca nu foloseste un ulei pentru masina de competitie. O scoti la capat cu disfunctia las-o sa isi faca treaba

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul tau nu poti imbunatati situatia ta. Experienta sexuala NU se obtine nici peste noapte nici cu ajutorul vreunui ''medicament'' miraculos. Poate ca niste vin rosu cum ar fi ''Lacrima lui Ovidiu'' si niste ciocolata sa ajute. Mai ales daca vei avea ocazia sa fii impreuna cu ea mai multe ore, incat sa ai posibilitatea sa te ''manifesti'' cel putin prin 2-3 sau si mai multe reprize de incercari. Nu ma pot pronunta in legatura cu folosirea pastilei ''viagra'' la varsta dar mai ales la ''experienta ta sexuala''. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2 ore ține de fantezie.
Ca să dureze mai mult, să faci în mod conștient mișcări mai lente cu opriri scurte din când în când, ca excitația să crească lent.
Viagra este un drog care influențează erecția și menținerea ei și mai puțin durata actului. Ca să fie fata mulțumită să condumi mai mult timp cu preludiul, să o mângâi și să o săruți înainte.

| Mosotti a răspuns:

Daca ejaculezi repede nu te faci de ras pentru ca nu e vina ta! Dar ca sa rezolvi problema trebuie sa o incalzesti iniante, sa nu o introduci imediat, o pupi, o mangai, pe sani, pe sfarcuri, asa jos sub lobi la ureche, o masezi cu degetele pe clitoris, si cand se incinge tare, atunci o bagi, iar cand iti dai tu drumu isi da si ea, sau chiar daca isi da inainte, nu conteaza, dupa aia termini si tu intr-un minut. Asa fac aia mai experimentati, mereu barbatul isi da drumu mai repede, e cam o regula, de aia o incinge inainte! Tu iti dai intr-un minut, altul si experimentat isi da in 10 minute, dar aia isi da in 20 de minute, si deci aia e. Am mai zis asta la altcineva mai acum 2-3 zile aici. Multe femei zic "acum, acum, bag-o", dupa ce-s excitate moarte. Uneori le termini deja pe clitoris, dar nu conteaza, te va lasa sa termini si tu in minut ala dupa aia, adica sa o introduci. Nu ai experienta, aia e, dar incet incet inveti. Daca nu si nu, zici "ma..aia e, nu e vina mea, nu rade, doar frierii rad de cineva a carui vina nu este cand se intampla ceva". Asta e natural, nu controlezi tu. Esti foarte excitat de aia iti dai drumul foarte repede, multi sunt asa.

| relian a răspuns:

Mergi la sexshop si ia o crema, daca vrei sa iti zic numele til pot spune, am refer ce crema este, te dai cu acea crema si dupa sa o vad pe coana mita ce o sa faca laughing 2 ore nu cred ca poate aia rezista. poate s-a referit cu tot tacamu, cu mangaieri, cu pupaturi, adica preludiu, dar nici asa, tot nu dureaza 2 ore.

Sunt multi care fac sex si li se par minutele ore laughing am vazut destui sau destule asa.
Stai sa vad cum se numeste crema asta,te pot da fara probleme,ba chiar ea iti poate face si sex oral,are gust de menta si este inofensiva pentru amandoi.

Ok se numeste Kamasutra desensitizing gel,asa cauti, dar poate ca sunt si alte creme, asta stiu sigur ca functioneaza, am folosit si eu odata, desi nu aveam nevoie, nu mai terminam laughing deci iti garantez ca functioneaza.
Mai sunt si sprayuri alea gen STUD 100 dar cu alea fata nu trebuie sa puna gura laughing insa si acel spray este bun.

Daca iei viagra nici no sa simti mare diferenta laughing asta pentru ca nu ai experienta,oamenii nu au experienta,sau mai bine spus nu-s informatii,iar medicii nu stiu sa explice.

Viagra te ajuta cu erectia nu cu ejacularea,desi acolo cat de cat ajuta dar nu seminficativ.
Daca tu iei o singura pilula de viagra erectia va tot la fel laughing
Sa iti zic de ce se intampla asta. Pilula asta,cel putin di ce am observat,organismul ar trebuie sa se invete cu ele,sa cum sa-i zic sa stie organismul ce trebuie facut.
Deci in cazul celor care vor sa o aibe de fier laughing ca asa se si face,nu te duci iei o pilula si dupa bati cuie,nici pomeneala,ca nu o sa mearga.
Cineva m-a rugat sa-i iau ceva pilule de Cialis,astea is mai bune ca viagra,i-am luat si a zis ca nimic laughing adica erectia lui era tot normala.
Am mai discutat si cu altii si apoi am avut ocazia sa aud un urolog vorbind si a zis ca trebuie sa iei ceva pilule cele mai slabe cateva zile,astfel ca organismul sa se acomodeze si sa raspunda la aceasta pilula.
Dar dupa sa te atii,bati cuie laughing
Pt tine,daca erectia este normala,crema aia ar fi cea mai buna,iar daca fata simte,poti sa si zici,nu e rusine, spui ca nu ai experienta, ca esti foarte excitat, esti stresat nitel si aia e.
Sexul cel mai bun se face atunci cand comunici, mai ales in timpul actiunii laughing
Vorba aia comunicarea e cheia succesului, asa ca bafta si sporr la treaba.

| Goete a răspuns:

Ia niste prieteni cu tine

| Goete a răspuns:

Si care e problema daca te termini? La al doilea, al treilea numar rezisti mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Patronu1 a răspuns:

Bagi o labica înainte sa dai ochii cu ea și o sa iti facă viața mai ușoară. Da auzi și la astea, o ora, doua, iar pe ele dacă le fwti tare 15 minute se plâng ca le iau foc groapa marianelor. Poți sa ii spui după ce îți dai drumu: acum e rându tău? Când despre experienta, nu îți face probleme ca nimeni nu s-a născut învățat, o sa capeți mai mult talent cu timpul. Bafta!