| RAY a întrebat:

Suna ciudat dar eu cand ma gandesc la a face sex cu o fata ma gandesc parca sunt fata adica sa fie romantic, sa fie dragoste adica sa simt ceva pentru persoana aia, azi am vb cu una care o face pe banii dar eu nu pot sa imi imginez sa ma vad cu ea si gata sex, sunt ciudat nu?

12 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Consider ca ai dreptate, sex inseamna o apropiere a corpurilor, dragoste, pasiune. Nu este normal sa te saruti cu cineva, sa faci dragoste daca nu exista acel sentiment de iubire. Acuma fiecare cu moralitatea lui.

| RAY explică (pentru ingerashhhh):

In plus n-am chef de bolii sexuale, da ce mam panicat la un sarut i-am cerceteat tot trecutul i-am cautat pana la al 7 tea neam

| sofisis a răspuns:

Da, esti ciudatel.

| Suck a răspuns:

Daca esti singur si ai pofta de sex e ok, atata timp cat nu platesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti ciudat, esti doar unul dintre putini baieti care mai au sentimente sincere.(daca vrei) parere mea... E pozitiv tot ce ai zis, problema intervine daca tu nu te simti bine cu tine insuti dar, nu ai de ce.

| Chawki a răspuns:

laughing)))

| RevolutionX a răspuns:

Nu te-ai saturat sa tot pui intrebari din astea penibile despre "iubire"? De ce tanjesti dupa ceva ce nu exista?

| RAY explică (pentru RevolutionX):

Tiai cerut cont pentru mine? cum adica nu exista? iubirea exista ca tu nu o cunosti e treaba ta eu o simt mereu, eu muncesc din iubire

| RevolutionX a răspuns (pentru RAY):

Crede-ma...nu exista "iubire". Iubirea e o inchipuire, ne face pe noi oamenii sa credem ca avem nevoie de cineva si bla bla...numai minciuni tampite.winking

| RAY explică (pentru RevolutionX):

Lasa-ma sa cred minciunile alea, viata e o iluzie, zi-mi ce nu-i minciuna?

| Vampir007 a răspuns:

Daca vrei doar sex te poto proteja si nu e nimic iesit din comun, daca vrei dragoste e bine sa faci doar cu partenerul de suflet. Daca ai mai multi parteneri nu trebuie sa re speeie luvrul asta e ceve normal!

| Mimonic a răspuns:

Stai linistit, sunt sigur ca nici o fata nu isi poate imagina sa faca sex cu tine, la randul ei. Nu suna ciudat, ca si virgin e normal sa iti fie frica sa faci sex si esti indreptatit, sanse mari sa te faci de rusine si in domeniul asta.