| 123867 a întrebat:

Vreau să-mi confirme fetele acest aspect: Femeile spun că un bărbat cu un penis mare le oferă orgsm. Asta înseamnă că o femeie ori de câte ori face sex cu un bărbat dotat are garantat orgasm? Adică ea poate să nu ajungă la orgasm chiar dacă bărbatul este suficient de dotat?
Și încă ceva: Dacă o femeie nu are orgasm în timpul actului sexual, se mai simte bine?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei un penis mare, supradimensionat in timpul sexului provoaca stari de disconfort mai mult sau mai putin placut care in nici un caz nu genereaza placerea si satisfactia psihica oferita de un sex relaxant, care este absolut necesara in vederea producerii orgasmului feminin. Pentru cultura ta generala afla ca orgasmul feminin clitoridian este cel mai intens si mai usor de provocat, fara a fi nevoie sa participe si "scarbavnicul madular". big grin

| 123867 explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi pentru răspuns, dar vreau să te mai întreb ceva, și-anume că sunt câyeva fete de pe acest site, nu le dau numele, dar care aduc contrariul celor spuse aici de tine în sensul că au fost niște domnișoare care mi-au spus că *cei care cred că o femeie se simte satisfăcută pe deplin în timpul sexului prin sexul oral făcut de către partener sau prin alte metode, sunt tâmpiți și vorbesc aiurea*. Exact așa mi-a răspuns o utilizatoare ce frecventează acest site când am întrebat dacă pentru o femeie contează ca mărimea unui penis să fie mare și dacă acest lucru constituie un avantaj pentru un tip Și a mai spus și că un bărbat cu *jucăria* normală nu poate să facă pe o femeie să se simtă îndeajuns de bine în timpul actului sexual într-ucât *nu o atinge bine* și de cele mai multe ori nu o poate aduce la orgasm vaginal (nu clitoridian) indiferent de cât de intens și profesional s-ar face preludiul.
Cum mai explici lucrul acesta din moment ce ea este fată și a spus asta serios?
Și referitor la ce ai spus legat de *că dacă are un penis foarte mare poate să i se provoace durere sau fisuri vaginale* dar din nou, câteva femei și în privința asta (că se pot produce dureri și fisuri) au spus că astea sunt povești și că o femeie când vrea sex și este excitată se simte foarte bine dacă băiatul este foarte dotat, ba chiar asta îi poate provoca un orgasm intens.
Cam atât laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU e adevarat acest mit, un barbat dotat ar putea sa iti provoace dureri si fisuri in vagin cel mai mult conteaza sa te iubeasca sa stie sa te faca fericita. Tine mine fericirea ta pe primul loc si daca te iubeste cu adevarat va avea grija sa te pregateasca si sa nu sara peste preludiu.

| io09675 a răspuns:

Sincer sa iti spun, o femeie care intretine acte sexuale cu un barbat dotat, are sanse mari sa i se usuce vaginul si sa scape cu fisuri in vagin dureroase.
Unei femei ii trebuie un penis normal, nici prea mare, nici prea mic.