| anonim_4396 a întrebat:

BUNA. Am nevoie de ajutorul vostru nu mai inteleg nimik.Ne-am intlnet cu un baiat cam timp de 4/5 dupa asta ne-am despartit,nu am vorbit o luna si dupa asta iar sa inceput ma cuprindea,ma saruta cind ma petrecea acasa, imi scria sms, ne plimbam cu masina lui chiar si la biserica ne duceam impreuna la discoteca la fel asta fara ca sa ne intalnim acum rar cind vorbim uneori nici nu ne salutam.Mereu cind vreau sa-l intreb ceva mai serios el incepe a se rusina si spune ca are de dus undeva.Acum mereu sta cu prietenele mele cind ma vede le trage si mai mult atentia, le pune comentarii pe sait si isi pune statusuri ca iubeste pe cineva si dupa asta intra la mine in oapeti nu inteleg de ce face asta si ce ar in semna. ajutati-ma dau funda.

4 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Scuze,dar nu te putem ajuta daca intrebarea/problema ta nu e formulata corect atat din punct de vedere gramatical cat si ...exprimarea.Reformuleaza,de data asta mai pe inteles pentru ca eu nu am inteles nimic si poate nici altii

| Larisssaa a răspuns:

Scuza-ma,nu inteleg ce vrei sa zici.

| Bogdan2104 a răspuns:

Nici nu stiu cine dracu isi da intalnire cu tine si cu astea ca tine.
Asa te exprimi si cand stai de vorba cu el?

| xGabriela a răspuns:

Saracul baiat