| anonim_4396 a întrebat:

Sunt incapabil sa discut cu o fata real fata in fata, am 15 ani si n-am avut niciodata o prietena fata ( nu iubita ). De cate ori voiam sa discut cu o fata am vazut ca n-are subiecte comune cu mine probabil e si din cauza ca sunt mai urat da asta-i alta poveste. Unde mai pot gasi sa-mi fac prietene pasionate de lectura, de muzica, si de treaba. Oare problema sunt eu de iesit ies afara, practic si un sport sau e atitudinea mai joviala de vina? Acord funda pentru un raspuns simplu dar motivational.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta ta nu ai nevoie de prietenă, mai ai timp destul pentru a avea prietene după varsta de 18 ani, acum prioritatea ta numărul 1 este școala nu fetele.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am menționat prietene, nu iubită. dacă nu ești în stare nu mai răspunde.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu iti bate capul cu Cristi. E dus

| 89Gabriela89 a răspuns:

Încearcă să te retragi. Si vezi cine te urmează. Poate este chiar o fata care te place. Sau încearcă să găsești noi pasiuni poate noi prieteni sau noi anturaj. Sigur vei gasi pe cineva potrivit si pentru tine

| GohnnyBravo a răspuns:

Salut! din intrebearea ta, inteleg ca esti un baiat istet.Asta e un lucru bun. Femeilor le plac baietii isteti, nu cateii in calduri.Nu uita ca femeia are simturi ascutite, si-ti simte repede intentiile.Ar fi multe sa-ti mai spun, dar spuneai ca vrei un raspuns scurt si la subiect. Oricum nu uita: iubirea si frumusetea, e trecatoare.Si femeia proasta e buna de tinut pentru sex.In rest succes, si ai incredere in tine.