| ZuzuMissy a întrebat:

Sunt si eu curioasa daca este sinceritate pe aici, intrebare: La ce varsta v-ati pierdut virginitatea? unde? si cu cine?

Răspuns Câştigător
| GeorgyGirl a răspuns:

Varsta nu o spun de si este foarte bine a fost cu un baiat special nu regret nici-o data si a fost la munte la o cabana am dormit cu el in camera.

27 răspunsuri:
| NameHarris a răspuns:

14-15 ani la ea acasa ea era mai mare decat minelaughing

| Torres92 a răspuns:

La 19 ani, cu o curva, la ea acasa, in patul parintilor ei.
De ce?
Pentru ca iubita mea de atunci nu vroia sa faca sex.

| mgtow a răspuns:

La... ani cu o profesionista. Nu mai aveam rabdare sa astept momentul oportun care ajunge dupa 40 de ani laughing

| ZuzuMissy explică (pentru Torres92):

Da cati ani avea iubita ta pe atunci?

| Torres92 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

17 ani,
Mereu, imi zicea, ca se teme, ca ii voi daa papucii dupa

| ZuzuMissy explică (pentru Torres92):

Sa inteleg ca ea inca era virgina? si pana la urma a facut-o cu tine sau nu?

| anonimguy3 a răspuns (pentru NameHarris):

Mda, bv man laughing

| SebastianCMT a răspuns:

La 12, ani, cu o vecina, la ea acasa! laughing)) Nu a fost cine stie ce laughing))

| ZuzuMissy explică (pentru SebastianCMT):

laughing) si vecina ta cati ani avea pe atunci?

| OnuOnulică a răspuns:

Curiozitatea a omorat pisica happy in viata nu e bine sa fi curios indiferent de situatie.La 69.

| SkyPilot a răspuns:

Imediat inainte de 13 ani cu una de 20. Nu aveam prietena. Sa nu va aud ca m-a abuzat, fata m-a intrebat la fiecare pas daca sunt sigur ca vreau sa il fac. A fost o foarte buna profesoara, mi-a explicat ce si cum se face si care sunt riscurile. Ii sunt profund recunoscator, m-a ajutat imens in viata!

| Torres92 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Era virgina, nu am facut nimic cu ea, prea pretentioasa era
Am gasit la alta, pana m am saturat.
Vrei sa ti incepi viata sexuala? vrei sa pregatesti terenul? happy

| ZuzuMissy explică (pentru SkyPilot):

O cunosteai? sau pur si simplu sa intrebat cu ea? ma gandesc ca nu ai intalnit-o si hop hai sa facem sex big grin big grin laughing)

| NameHarris a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Noi ti-am spuswinking acuma e randul taubig grin

| SkyPilot a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Locuia temporar la un vecin, voia sa dea la facultate. Evident eu nu aveam prea multa minte pe atunci si m-a suprins incercand sa ma uit pe sub fustita ei (se purta scurt). La varsta respectiva dezvoltarea mea era aproape incheiata - aveam par peste tot pe unde creste inclusiv trebuia sa ma barbieresc, de atunci nu am mai crescut in inaltime decat 3 cm. si daca imi amintesc bine, si celelalte "dotari" erau la dimensiunea maturitatii (aici nu sunt chiar sigur, nu am masurat happy )
Evident ca nu a intrat la facultate nici in anul respectivwinking

| ZuzuMissy explică (pentru SkyPilot):

Interesant,,,,si cu ea cum ai ajuns sa faci sex? neavand experienta deloc?

| SkyPilot a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Mi-a oferit posibilitatea de a vedea tot ce ma interesa. Marele noroc a fost ca aveam unde sa o duc. "Ostilitatile" le-a condus ea. Mie imi era o rusine teribila, dar curiozitatea a fost mult mai mare. Nu porneam chiar de la zero pentru ca acolo unde locuiam, copii fiind am mai incercat jocuri cu tenta sexuala, evident fara sa mergem prea departe.

| SebastianCMT a răspuns (pentru ZuzuMissy):

14?

| NastasiaM a răspuns:

17 ani, in pat la el acasa, cu prietenul care sint impreuna de 3 ani ))

| ZuzuMissy explică (pentru SebastianCMT):

Asa de mica si nu era virgina..heh ce noroc pe tine laughing)

| corhaz a răspuns:

Oare i 5% adevar in raspunsurile de aici?

| Emilian65 a răspuns:

La 2... ani, cu actuala sotie, la ea acasa

| SebastianCMT a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Nici nu mi-am dat seama... Din cate stiu nu mai era, ce chestie ca nici nu m-am intrebat! laughing)))

| ZuzuMissy explică:

Daca esti prost nu trebuie sa te dai in talente, chiar nu impresionezi pe nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce te-ai grabit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incep prin a spune ca ea era mai mare decat mine si ca varsta mea era foarte mica...ehem! S-a inteles?!? sa mai repet?
Sper ca s-a inteles ca de la varste fragete, chiar daca nu aveam un corp dezvoltat pentru asa ceva si nici macar feromoni nu emanam, mustata canci, flloci never, m-ar fi speriat aparitia unuia pe corpul meu, orice femeie matura(deci femeie batrana, dezvoltata, s-a inteles?! adica eram tare!) facea cunostinta cu asfaltul cand ma vedea.batting eyelashes
Desigur, la ea acasa...

| Rorschach a răspuns:

De acord cu Onuonulica, astfel de lucruri sunt personale! Aceste lucruri sunt intiparite in noi si fac parte din viata noastra personala! Oricum e decizia fiecaruia ce face cu viata sa