| Vampir007 a întrebat:

Sunteti de acord cu aventurile de o noapte?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei sa faci colectie de bolii de ce nu? ce naiba o viata ai nu? merita cateva secunde de placere sa ai hiv o viata? nu, nu sunt de acord, nici un animal din regnul animal nu face sex fara sa merite asta, daca esti mascul adevarat vei realiza ca o relatie e mai buna ca aventura, cand descoperi o femeie descoperi universul

| Vampir007 explică (pentru RAY):

In mare sunt de acord cu tine dar sa stii ca sunt animale care fac sex de placere. Delfinii de exemplu, sau cimpanzeii. Care au un comportament foarte bogat in ceea ce priveste sexul. Dau un singur exemplu, pebtru a evita o cearta xel care se simte mai slab se intoarce cu posteriorul la cel mai puternic si il lasa sa isi faca treaba, apoi sunt prieteni din nou.

| RAY a răspuns (pentru Vampir007):

Ai dreptate, imi plac maimutele bobono, ei fac sex cu orice ocazie lucru ciudat, mai ciudat e ca sunt inteligente pot comunica, exprima sentimentele ca noi, de delfini stiu ca se recunosc in oglinda, dar sunt de acord cu tine dar bts man sunt atatea si nu merita

| Vampir007 explică (pentru RAY):

De aceea insist sa se foloseasca prezervativul si sex oral doar cu partener stabil, desi pana la urma e vorba de incredere xa nu stii pe unde a umblat. Cunosc cazuri

| neutrino a răspuns:

Nu cu oricine si oricum!

| Emilian65 a răspuns:

Nu, pentru ca dupa acea noapte el pleaca si te lasa cu un gol in stomac.

| Lawliet14 a răspuns:

E preacurvie si nu o sa duca niciunde in cazul oamenilor familisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tampeasca intrebarea, serios. ce te doare de ce crede altul? e viata ta, fa ce vrei cu ea omule. eu unul nu sunt patimasul chestiilor de genul, am asteptat 3 ani pentru o prietena, dar nu am nici o parere rea despre cei care fac chestii de genul. mai mult ma scarbesc fetele care practica asta, din singurul motiv ca fac pe victimele. la inceputul noptii amundoi stiu ca va fi doar o aventura si dimineata cand ii se da cu praf de mers face pe victima, ea credea ca va fi ceva mai mult laughing. am mai vazut pe aici fete care credeau ca si-au gasit jumatatea in club, si dupa o noapte de sex si-au dat seama ca baietii nu vor ceva de dura. "cine ar fi crezut, nu"? rolling on the floor

| vaporwave a răspuns:

Poza ta imi sugereaza ca ar trebui sa-ti spun ca da ca sa primesc funda. deci da, sunt de acord cu aventurile de o noapte

| Vampir007 explică (pentru vaporwave):

Funda o acord abia dupa ce primesc mai multe raspunsuri! Intr-adevar conditia de a o primi este sa raspunzi la intrebare!

| Athée a răspuns:

Pot fi o multime de cazuri si situatii speciale. Spre exemplu raspunsul este nu, atat timp cat avem un partener. Dar atat timp cat nu avem unul si nimeni nu ar suferi de pe urma aflarii acestei informatii, atunci da. Dar protectia si grija conteaza in aceste cazuri, si nu doar cea din timpul sexului.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Da...sunt cele mai tari happy

| RaisaPretty a răspuns:

Nu.

| IceKitty18 a răspuns:

Daca nu as avea o relatie serioasa, si ne.am desparti, da, sexul e si o nevoie nu numa din dragoste