| Bianca_Ursan_1994 a întrebat:

Tot imi spuneti ca mai bine sa o las sa nu o chinui, pai daca eu inca nu stiu ca n-am facut-o niciodata de aia va intreb pe voi ce sa fac. aici toti suntem ca o familie si trebuie sa ne ajutam. sunt cativa care dau raspunsuri sincere, iar cativa doar din vrajeala. si mai am o intrebare dar va rog sincer sa raspundeti ca maine trebuie sa o fac! am observat ca e umeda acolo jos am simtit ca am pus mana si era ud inseama ca e umeda jos? si daca imi pun penisul asa incet incet atunci ata cand se rupe cand impung tare sau la ea cand se rupe himenul? va rog raspundeti sincer

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Ata ta se va rupe odata cu primul act sexual sau nu se va rupe niciodata. Spun asta pentru ca sunt barbati care au facut sex de n ori si nu li s-a rupt ata. Pe cand la fete himenul se poate rupe de prima data sau la al doilea act sexual.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Emilian65):

Inteleg dar cand o sa faci sex si ata nu se rupe atunci pielea o sa mearga mai usor sau mai greu daca nu se rupe ata? sau merge normal

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să împungi?
Măi băiatule, mergi la una versată să te inițieze și apoi te apropi de fată, nu vezi că ești paralel?
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Majoritatea celor ce au facut asa ceva au ceva experienta sexuala (reala). Stiai ca tocmai pentru a evita chinurile unei fete, in unele tari, ex. India, exista meseria de desvirginator? Ai mare grija la ata ta, atunci cand se rupe sa nu ramana acolo! In rest, calm si perseverenta!

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Adica cum sa ramana acolo ata?

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Pai daca se rupe exista acest risc, nu?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Eu de unde sa stiu frate? si eu am intrebat eu nu cred ca ramane ata acolo in ea asa-i? si daca ramane ce se intampla?

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Pai tu te simti bine legat cu ata?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Nu frate nu ma simt bine dar cand se rupe o sa curga sange? dar nu o sa se vada ata doar ca pielea o sa mearga mai usor asa-i?

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Asa-i...

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Dar la ea cand se rupe himenul cand se rupe si mie ata?

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Bianca draga, tu esti baiat, viitorul barbat despre care vorbesti, sau esti fata din poza, viitoarea femeie?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Is baiat ai vazut vreodata sa vb asa o fata happy

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Am vazut multe pana acum si nu ma mai mira nimic. Deci tu esti baiat, te cheama Bianca, esti cel din poza si doresti sa faci sex pentru prima data cu cineva, care este in aceeasi situatie cu tine?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Ma cheama ursan vasile doar ca mi-am pus si numele prietenei mele si poza frate

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Si pe ea, cea din poza, vrei sa o invingi?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Dadada

| neutrino a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Vei avea de munca, frate! Ea stie ce o asteapta?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru neutrino):

Inca nu frate asta incer sa aflu tot ce trebuie ca sa-i fac o noapte de neuitat de aia intreb ca sa stiu ce sa fac! dar am intelesc cat de cat

| Danysan a răspuns (pentru neutrino):

Wtf ma fac si eu laughing

| grab a răspuns:

Tu nu "impungi" ca nu esti berbec! tu penetrezi, sau deflorezi! eh? suna altfel?
eu zic sa intri delicat incet... ca o asistenta cu mana usoara cand iti face penicilina! happy