| anonim_4396 a întrebat:

Tot m-am intrebat, oare exista baieti(fete) care isi doresc sa fie cu o fata(baiat) care nu a mai fost sarutat(a) niciodatampentru ca el(ea) sa fie primi?

Răspuns Câştigător
| imiplacemov a răspuns:

Da. Exista. Pentru ca s-ar simti bine sa stie ca ei sunt primii, ca ei ii invata, ca amintirea aceasta frumoasa, va fi pastrata in suflet cu persoana respectiva.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu!

Ar fi misto sa invat un baiat, dar nu e ceva romantic sau de neuitat. Poate amuzant ca o sa-i aduc mereu aminte si o asa rad de ellaughing

| vere a răspuns:

Dap whistling, exista multi baieti care`si doresc lucru` asta tongue, primul sarut nu se uita niciodata, si primul care o " invata " cum sa sarute, ii acorda primul sarut, o indruma in " dragoste " nu-l va uita niciodata♥.numa faza e ca, mult profita de lucru asta, fiind primi, primul sarut - prima noapte de " dragoste " si a a plecat baiatu si fata sufera. patasahti[broken heart].

| Madeleine94 a răspuns:

Da. s sincer miar place s fiu cu un baiat care nu a fost sarutat niciodata etc:p

| aldore a răspuns:

Da ar fi misto!

| zuzubela a răspuns:

Mi-ar placea sa invat un baiat sa sarutehee hee...sa stiu ca sunt primaday dreaming