| anonim_4396 a întrebat:

TPU! VA rog ajutati-macrying. Imi place de un baiat insuratcryingAre 20 si ceva de ani e frumos rau de tot am stat de vorba cu el intr-o seara si de atunci nu pot sa imiiau gandul de la elcrying. Sunt disperataa.Am decis sa il uit dar nu potsad. E prima data cand iubesc in felul asta.Imi bate inima cand sunt langa el ma trec fiori cand trece pe langa mine si incep sa tremur, cand ma uit in ochii lui ma simt extra fericita, cand il vad suparat simt ca totul in jur se intuneca, iar acum ca am mai stat si pe langa el nu imi imaginez cum ar fi sa nu imi zica "Buna" si sa nu imi zambeascasad. Am facut-o de data asta..Stiu sunt extra constienta ca nu am ce sa fac, e insurat... Sfaturi ceva? O fi oare el acea iubire care nu se uita? Oare ce e de facut? De ce a stat pe langa mine? De ce m-a intrebat de viata mea? De ce m-a condus acasa? De ce oare nu pot sa imi iau gandul de la el?cryingVa rog ajutati-ma sunt daramata...

8 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Este insurat? Okey lasa-l sunt n baieti pe lumea asta si tu te-ai oprit la asta insurat? Nu este ultimul. Vrei sa traiesti pe constiinta cu faptul ca poate din cauza ta se strica o casnicie? Nu-i mai acorda atentie, fii mai rezervata, fa-te ca nu exista. Nu vreau sa-mi imaginez ce ar fi daca ar afla sotia sa ca te-a condus acasa.

| Cherilyn a răspuns:

E insurat, ia-ti gandul!
Nu e o relatie de 5 luni ca sa-i poti desparti usor.
Oamenii astia si-au unit destinele in fata lui Dumnezeu, e ceva serios.
Poate ca s-a comportat cu tine asa din politete. Mi-e greu sa cred ca te place, are totusi o nevasta acasa pe care se presupune ca ar trebui sa o iubeasca.
Incearca sa te obisnuiesti cu ideea ca e insurat, si nu e deloc frumos sa intervii in relatia lor. Nu te mai gandi la ce simte pentru tine, ca te-a condus acasa, ca sta pe langa tine. Daca continui sa te framanti, mai rau iti faci tie.
Uita-l, asa e cel mai bine! Mai sunt baieti pe lume, care nu-s insurati, nu te pripi...batting eyelashes
Numai bine si mult succes!

| Cosmotel a răspuns:

Poate ca nu a avut nicio intentie sau poate ca vrea o aventura. chiar vrei sa-si bata joc de tine si sa fii mereu pe locul 2? nu ai putina demnitate? lasa-l si cauta altul.

| Marry410 a răspuns:

Imi pare sa-ti spun ca ar trebui sa-ti iei gandu'..este insurat, nu cred ca ai vrea sa te simiti vinovata de destramarea unei casnicii, mai bine stai in banca ta, si incearca pe cat poti sa UITI! Bafta:*

| natalia886 a răspuns:

Lasa-l daca e insurat si te dai la el o sa iasa un scandal! Poate o sa ajungi amanta! Si daca nu sotia lui va innebuni o sa distrugi o familie incearca sa iubesti pe altcineva intalnestete cu prietenii si mai fa si altceva decat sa te gandesti doar la el!

| dhanydhany a răspuns:

Batate-ar Dumnezeu sa te bata de nenorocita! si lu' mama i-a furat o nenorocita ca tine sotul! asa am ajuns sa cresc fara tata! vedeti-va de treaba voastra, voi, panaramelor care va bagati intr-o casnicie. sa ardeti in iad, javrelor!

| Adix a răspuns:

Cauta pe altcineva si incearca sa il uiti e cel mai bine.