| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu cat de mult semeni la caracterul fizic si la caracterul tau moral cu persoana ta iubita? Crezi ca dragostea vine mai ales atunci cand doua persoane se aseamana mult la caracterul fizic si la caracterul moral?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima oara e aspectul fizic apoi atasament

| Violleta2022 a răspuns:

Nu seman deloc la fizic cu sotul meu, ar fi si culmea sa seman a barbat, nu?
Nici moral nu seman... suntem de fapt 2 firi opuse care se atrag!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu vei stii sa explici de ce vine dragostea cand o sa simti asta.

Răspuns utilizator avertizat