| DomnulPoliticos a întrebat:

Ultima întrebare pe azi: cum îți dai seama ce orientare sexuala ai? Eu pana la început anului am crezut ca sunt Asexual, ceea ce e grav pentru ca acum nu am idee dacă sunt hetero sau orice altceva, plus ca mie si frica de femei.

4 răspunsuri:
| 4evergentleman a răspuns:

Ție frica că ești anxios sau timid, pudic, lipsit de experiență, contact verbal. Îți dai seama daca te atrage femeile ești heterosexual aducă normal daca te atrag bărbații ești gay și dacă te atrag și bărbații și femeile ești bisexual.

| DomnulPoliticos explică (pentru 4evergentleman):

Ma atrag femeile dar am senzația ca mi-e frica de sex, de asta credeam ca sunt asexual. Și da am anxietate sociala

| 4evergentleman a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

De aia ti frica de la anxietate,frica de eșec,frica că te faci de ras,că vei fi judecat, că nu se va scula stromeleagul și lista continua, din descriere ești normal, ești heterosexual dar pudic și anxios, asta se tratează la psiholog.

| ALM2000RO a răspuns:

Ce vârstă ai?