| Sara2 a întrebat:

Ultima menstruatie mi-a venit pe data de 17 august, si azi suntem in 20 septembrie si nu da nici un semn sa vina, sunt deja 35 de zile si 3 zile de intarziere sunt foarte ingrijorata, pentru ca pe data de 6 septembrie prietenul meu m-a atins cu varful penisului exact la intrare in vagin, dar nu a bagat-o nici nu a ejaculat, exista riscul ca eu sa fiu insarcinata? am inceput sa ma ingrijorez foarte tare, i-am repetat de 10 ori sa nu faca prostia asta tocmai de aceea s-a oprit si nu a intrat

3 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Trebuia sa ti-o bage in gat ca sa ramai, asa nu ai nimica doar sa fii un pic gravida, lasa ca dupa 9 luni iti trece!

| alexuta4you a răspuns:

Daca tu zici ca nu s-a intamplat nimic nu ai de sa te ingrijorezi probabil e o delegrare hormonala sau din cauza stresului poti fii linistita parerea mea dar daca vezi ca nu tot nu iti vine consulta un medic nu neaparat ca ai fii insarcinata ca nu ai cum daca nu s-a intamplat nimic dar poate te_ai racit si de aceia nu ti-a venit. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma omorati cu porcariile astea... pai inseamna ca inca ii neregular poate sa iti vina o luna da una nu...ce ii asa mare lucru de inteles.Dar daca sti nu ai facut-o nu ai de ce sa te ingrijorezi.o sa iti vina.Calmati-va cu chestiile astea.