| Sara2 a întrebat:

Pot sa fiu insarcinata daca el m-a atins pe 6 sept cu varful penisului in zona aceea la intrare in vagin dar nu a bagat-o? pe 20 septembrie mi-a venit menstruatia si curge normal, inca mai curge, dar pe 23 spre 24 noaptea mi-a fost rau toata noaptea mi-a am avut stari de greata si imi venea sa vomit, dar nu am vomitat, e posibil sa fiu insarcinata? altfel de contacte nu am avut luna trecuta

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstra a venit la data calculata, nu esti insarcinata, Riscul era mic, dar nu zero, insa o menstra normala, in conditiile date, exclude sarcina.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu eşti însărcinată, efectiv nu ai cum. Şi dacă ţi-a venit şi menstuaţia, chiar nu mai este niciun dubiu, stai liniştită.

| kiss a răspuns:

Nu esti insarcinata, draga mea, daca ti-a venit menstruatia e ok, stai linistita. daca el nu a ejaculat in interiorul tau sansele sunt nule. sa va protejati, nu riscati. :*:*

| adryana_6040 a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata data viitoare sa va protejati mai ales pentru siguranta ta.

| bsb a răspuns:

Nu, nu esti insarcinat.

| yana_9783 a răspuns:

In nici un caz nu esti insarcinata

| alexandraalis a răspuns:

Nu esti insarcinata, senzatia de voma apare si in timpul ciclului menstrual.
Daca persista senzatia de voma i-a o tableta de metoclorpramid.
Ca sa ramai insarcinata trebuie sa faceti sex si el sa ejaculeze in vagin.
funda