| soleyna3 a întrebat:

Un baiat care nu ma apreciaza ( mi-a spus asta) poate fi indragostit de mine in secret? Daca este adevarat, de ce nu imi spune nimic, asteapta sa ma schimb? Daca nu, care este motivul, pentru care nu recunoaste?

13 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu te apreciaza= nu da nici 2 lei pe tine
Daca tu crezi ca un baiat poate sa te placa si sa nu te aprecieze cred ca ai ceva probleme.

| Doub a răspuns:

Nu te place deloc. Trist.

Răspuns utilizator avertizat
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Daca ti-a zis in fata, inseamna ca nu simte nimic pentru tine.E o cauza pierduta.happy Bafta!

| Adi1994Adi a răspuns:

Esti tu ferm convinsa ca te place? Sau crezi ca este normal sa fii placuta de toti oamenii?

| soleyna3 explică (pentru Adi1994Adi):

Nu sunt convinsa ca ma place, de aceea intreb daca este posibil sa ma placa in secret chiar daca mi-a spus ca nu ma apreciaza ( mentionez ca are tendinta de a se holba tot timpul la mine)

| Adi1994Adi a răspuns (pentru soleyna3):

Si eu ma holbez la oameni fara motiv, nu trebuie sa i plac neaparat. Daca mi-ar fi zis mie, l-as considera inexistent.

| lex79 a răspuns (pentru soleyna3):

Si eu ma mai holbez la unii...ma minunez si incerc sa ii inteleg, dar capacitatile mele de intelegere sunt depasite si atunci raman doar cu uitatul, dar niciodata nu m ar interesa o astfel de persoana.

| soleyna3 explică:

Dau funda pentru cel mai sincer raspuns.

| soleyna3 explică:

Adevarul este ca nu mi-a zis ca nu ma apreciaza, a zis ca poate nu ma apreciaza pentru ca in ultimul an, l'am stresat in fiecare zi cu mesaje, dar la inceput ma aprecia foarte mult

| sofisis a răspuns (pentru soleyna3):

Pai ori ti-a zis in fata, ori nu?
Oricum, daca impresia ta este ca nu te apreciaza, cel mai probabil nu te apreciaza.
Poate la inceput te-a placut dar pe parcurs, tu devenind un stres zilnic, a inceput sa simta un soi de respingere fata de tine.

| soleyna3 explică (pentru sofisis):

Imi da impresia ca ma apreciaza, dar una spune alta face. In urma cu 2 luni mi-a zis ca nu ma mai aprecia pentru ca l'am tot stresat pe fb, iar in urma cu 2 zile l'am intrebat daca tot nu ma aprecia si mi-a zis ca poate, dar nu mi-a dat un raspuns clar. Deci, ce ar trebui sa fac sa ma aprecieze d'un nou?

| sofisis a răspuns (pentru soleyna3):

Stupid...sincer. in ochii lui esti o disperata si o stresanta. Cum sa il intrebi "tot nu ma apreciezi?". Nu cred ca ai ce face decat sa il lasi in pace. De tot. Nu il mai stresa, nu ii mai pune intrebari imbecile si nu te mai astepta la minuni. Baiatul nu a vrut sa fie badaran cu tine dar insemni pentru el fix cat o ceapa degerata.