| anonim_4396 a întrebat:

Un baiat intra mereu in vorba cu mine pe facebook si se uita insistent la mine. Ii place sa vorbeasca cu mine si chiar mi-a spus ca sunt prima fata care il impresioneaza prin cultura si inteligenta. Cu toate astea, mai demult, mi-a spus ca nu are, nu a avut si nu vrea prietena si ca daca voi incerca mai mult, o sa dea cu piciorul relatiei dintre noi. L-am pus pe cel mai bun prieten al lui sa se uite in mesajele lui si mi-a zis ca sunt singura cu care vorbeste. Odata m-a intrebat chiar de ce nu am prieten daca am atatia baieti dupa mine si eu i-am raspuns: pentru ca imi place de tine si nu pot sa fiu cu altul. A zis ca e foarte bine ca sunt asa, apoi a zis ca lui nu i-a placut de nimeni mai mult decat fizic. Va reamintesc ce v-am spus ca mi-a zis mai sus. ILa inceput se purta destul de urat cu mine, dar acum a devenit ceva mai atent si prietenos si rade mereu de mine ca vorbesc foarte foarte mult. Iar fratele lui (cred ca si el ma place) stie multe detalii despre mine, clar de la frate-su. Credeti ca ma place? Eu nu sunt sigura dar totusi cred ca da.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt sigura ca te place[din ce am citit mai sus asta am inteles ca te place]

| neutrino a răspuns:

Esti o fericita, te plac amandoi.

| Azµre a răspuns:

Ieșiți și voi afară și vezi cum stă treaba, te place sau doar te admiră...

| WildDream a răspuns:

I-ai starnit interesul...

| foreveryou a răspuns:

DA, te place smug

| dudeman13 a răspuns:

Si mie imi plac fetele cu cultura, dar se gasesc cam greu asa ca, nu il face sa caute in continuare, da, te place...