| nicolici a întrebat:

Buna TPUhappy! am si eu o intrebare... o fata se poate indragosti de un baiat mai mare cu 11 ani ca >ea?big grin:"

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Asculta aici : "Iubirea nu exista, e doar atractie"

Iubirea exista doar metafizic pentru realitatea transcendenta divina, nu are legatura cu oamenii

Iubirea poate exista cu adevarat intre un baiat si fata daca acestia s-ar coincide cu realitatea, daca se considera reciproc realitatea metafizica fiecaruia, lucru posibil la procentaj de 0, 00003% in Tera, restul oameni se iubesc doar ca atractie sau materie laughing

Nu ai inteles, dar eu stiu ce zic big grin

27 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

De obicei cele care fac asta au pana in 14 ani si nu stiu ce inseamna sa fi indragostit.

| AndreiGabi a răspuns:

11 ani...mie mi se pare destul de mult. Cred ca este doar o atractie de moment...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal laughing.
Da e de preferat sa ramana la stadiu de indragosteala.

| Kyrie a răspuns:

De ce, te-ai indragostit de un baiat de 11 ani mai mare ca tine? laughing)))))

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Nu e vb de minelaughing) de o prietenabig grin

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

E clasica laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

N-ai vazut, se poate si cu 40 de ani chiar happy, cand e vorba de bani, orice e posibil rolling on the floor

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Hai sa nu exageramlaughing... se poate

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Ce zici nicolici, iti place teoria mea? laughing

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Meriti funda ce sa zicthinkinglaughing) chiar asa batuta in cap ma crezi? am inteleslaughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

A nu, ziceam de Aalexs, si daca tot ai citit si tu te rugam sa-mi dai un compliment la teoria mea care o sustin de vreo 3 ani asa laughing, teoria mea e adevarata sa stii chiar daca nu ai inteles sau nu are nici o logica tongue

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Haha mersii de funda laughing, prima si ultima pe ziua de azi, azi nu am participat la activitati TPU, decat am chatuit happy xD

| nicolici explică (pentru Kyrie):

laughingcu placerehappy

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Auzi?smugtie iti place sa faci poze?:d

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

De ce, esti curioasa sa vezi cum arat? laughing

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Posibillaughing

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Sunt curioasa sa vad cum arata bretonul ala mai mare ca al meulaughing))

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Sau sa stiu care iti sunt pasiunilethinking

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Mda,ce pot sa zic,astept sa am parul lung si sa ma imbrac mai gotic si rock asa

Pasiuni? hmm
Am voce, sunt un sportiv de performanta, ascult muzica ciudata precum trance,techno, pop, rock-pop si ceva dance, poate si putin classic/simfonica asa laughing)))

Gata, ai luat-o la fuga? laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

rolling on the floor ai amutit laughing

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Poti sa zici ca sunt ceva de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres

:)),o zi buna, ma duc sa vizionez stelele si sa pasesc spre cetatea viselor.

| Kyrie a răspuns (pentru nicolici):

Stai linistita, am exagerat si eu cu aspectulhee hee

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Nu am amutit doar ca mi se stinsese calculatorulrolling on the floor

| nicolici explică (pentru Kyrie):

Ma gandeam euwhistling...

| AaLexS a răspuns:

Asculta aici : "Iubirea nu are varsta".
happy

| Kyrie a răspuns (pentru AaLexS):

Asculta aici : "Iubirea nu exista, e doar atractie"

Iubirea exista doar metafizic pentru realitatea transcendenta divina, nu are legatura cu oamenii

Iubirea poate exista cu adevarat intre un baiat si fata daca acestia s-ar coincide cu realitatea, daca se considera reciproc realitatea metafizica fiecaruia, lucru posibil la procentaj de 0, 00003% in Tera, restul oameni se iubesc doar ca atractie sau materie laughing

Nu ai inteles, dar eu stiu ce zic big grin

| AlexandruMurzin a răspuns:

Intrebare! Ce varsta are fata?

| vanessa13 a răspuns:

Se poate. Dragostea nu are varsta, si nu in toate cazurile de genu` este vorba despre bani happy