| irinushu a întrebat:

Un baiat spune ca ii este dor de mine, dar in schimb iese de pe mess dupa ce vorbeste cu mine fara macar sa ma salute (si asta nu odata). L-am intrebat ce s-a intamplat si mi-a spus ca a ramas fara curent. Insa, atunci i-am trimis niste poze si sharing-ul nu s-a inchis dupa ce el "iesise"(de fapt era invizibil pentru mine atunci).
S-ar putea sa simta el ceva pentru mine si sa faca chestiile astea din gelozie sau ca nu am vorbit cu el cum s-ar fi asteptat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Astea sunt chestii copilărești pe care pui prea mult accent. E simplu: dacă spune că îi e dor de tine, să facă ceva care să arate că e fericit în prezența ta. Dacă nu, rămân doar vorbe. Ce a gândit el atunci nu-ți putem spune noi, ci doar el. Întreabă-l și vei afla. Baftă!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul se joaca pe calculator si tie ti-a luat-o mintea razna. Ce raspunsuri astepti, ca baiatul te iubeste, e tare gelos ( de ce oare poate fi gelos) si tu tare inteligenta? Trezeste-te, familia are incredere in tine!

| Youcandoit a răspuns:

Mai bine il intrebi, unii mai fac asa doar pentru a atrage atentia sau pentru ca sunt mai timizi.