| anonim_4396 a întrebat:

Un barbat face baie si lui ii iese sperma in cada plina de apa, samplot, Si o femeie intra in cada cu apa si sperma ea poate sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spermatozoizii din cate stiu eu mor in apa.happy Au nevoie de un mediu adecvat (vagin).

6 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Stânga-mprejur şi JET!

| thegatekeeper a răspuns:

Ah, cate sanse sunt sa se intample asa ceva laughing?! In niciun caz happy.

| mafiotuXXX a răspuns:

Normal ca nu laughing))))) doamne ce intrebarelaughing)))

| Gagicaru a răspuns:

Dar tu esti noob.deci sa zicem ca tu te impusti(mai scapam naiba de prostii) si vine prietenul tau si te vede mort ce zici se impusca si el sau nu. Daca sti raspunsul la intrebare inseamna ca ai aflat si rasp la intrebarea ta bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde ai mai auzit timpenia asta? Nu.Nu poate.

| Rengys a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine m-a intrebat unu laughing asa ca am vrut sa vad laughing