| lplostonyou a întrebat:

Va apasa tare singuratatea? ati face orice de pe lumea asta sa nu mai fiti singuri, cum va simtiti, va macina singuratatea?

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu nu sunt singura niciodata. Nimeni nu e singur! Ii am pe mama si tata si prietenii. Cand am nevoie sa vorbesc cu cineva sun un prieten. Cand am nevoie de un sfat, ii cer mamei. Cand am nevoie sa rad, vorbesc cu tata. Nu am neaparat nevoie de un prieten pentru a nu fi singura. Am nevoie de persoana la care tin, nu la oricine. Poate ca tu te refereai doar la iubit/iubita. Dar singuratatea nu se refera doar la asta, ci la persoanele care nu au chiar pe nimeni. Dar sti... nu ai de ce sa te preocupi atat de tare. Iti poti face oricand prieteni. Si sti, am prieteni pe care pot conta oricand, la orice ora din zi si din noapte stiu ca daca i-as suna, m-ar ajuta cu cea mai mare placere.

| lplostonyou explică:

Da,asa e aici m-am referit strict la iubirea dintre doua persoanehappyAketh ai dreptate in ce a ce spui, eu de exemplu simt de multe ori ca trebuie sa-mi impart cu cineva aceasta singuratatehappy

| RoCkKiD a răspuns:

Toti avem momente in care ne simtim singuri.e nasol dar treci peste.ai sanse mai mari sa scapi de ea daca faci ceva decat daca iti plangi de mila.