| Broadband a întrebat:

Va e frica sa spuneti unei persoane ce simtiti fata in fata?
sunteti timizi?

13 răspunsuri:
| Andrei234141 a răspuns:

Da, e greu sa faci asta uneori

| BeatrizBetty03 a răspuns:

Da...foarte timida sunthappy

| NoNameMike a răspuns:

Da, mie imi este frica sa fac asta.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu sunt o persoana timida, ba chiar recunosc ca am un tupeu jegos si nesimtit uneori dar de multe ori am castig din cauza asta. nu trebuie sa iti fie frica ca fata nu musca, dar SA NU FACI GRESEALA tu ca baiat sa ii spui unei fete ca o iubesti ca te va manca de viu (psihic vorbind) fetele sunt lesinate dupa baieti cu atitudine de bad boy$$$$

| Pinocchio a răspuns:

Daca e placut ce simt, nu am de ce sa-mi fie frica, dar depinde de persoana cum ii spun.

| RAY a răspuns:

Degeaba i spui daca nu te place logic nu

| Anonim340 a răspuns:

In primul rând, trebuie sa te asiguri ca aceea persoana tine la tine si simte ceva pentru tine (de exemplu, uita-te la întrebările mele si ai sa vezi).
In al doilea rând, trebuie sa ai încredere in tine. Nu contează ca ești timid, dacă iti place zi-o si persoanei iubite! Tine minte: Frica nu exista decât in mintea ta.
Dupa ce ai încredere in tine, vorbeste cu el, dar vorbeste mai întâi pe Facebook, e mai indicat prima data decât fata in fata.
Dupa ce vorbiți si vorbiți pe internet, va veți saluta in viața reala. Dupa asta, tot asa veți face un timp. Dupa care, tu poti sa fii cel curajos si sa tragi persoana de Brat, sa o duci intr-un loc ca sa puteți vorbi doar voi doi si atunci spune-i TOT, dar absolut tot, tot ce ai pe inimawinking
Sper sa Reușești, si eu trebuie sa trec in ultimul pas happy big grin
Si te rog, dacă ai putea sa ma ajuți si pe mine ți-as fi foarte recunoscătoare happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Eu nu sunt, ea, da este si foarte mult. -_-

| Sweet155 a răspuns:

Nu sunt timida si nu imi este frica sa spun ce sentimente am fata de aceea persoana.

| Broadband explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

O sa-i spun sa vad daca e chiar asalaughing

| Broadband explică (pentru Anonim340):

Exact asa am facut vorbim pe facebook si pana l-a urma i-am zis ca imi place de ea. acum ramane de vazut daca o sa-mi gasesc curajul fata in fata

| FemeiaPisică a răspuns:

Prefer să îmi ascund emoțiile, nu aș vrea să atrag atenție asupra mea.