| cineva_6892 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati cu acest lucru:

Aseara am primit un telefon de la o fata(nu o cunosc) care mi-a zis ca poate sa-mi faca lipeala cu o prietena de-a ei din copilarie cu care sunt in aceeasi clasa. mi-a zis ca nu stie nimic despre mine si am stat putin pe ganduri, eu neavand prea multa incredere in persoana aceea iar in final am spus ca da, as vrea... (vroiam sa vad ce are de gand) si mi-a zis ca o sa ma mai sune
PS: A sunat cu numar invizibil

puteti sa ma ajutati in vreun fel va rog. voi ati avea incredere/ce-ati face?

4 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

In locul tau nu as avea incredere in acea persoana. Daca era serioasa ar fi sunat cu numarul ei, nu crezi?

| francesca a răspuns:

Eu una nu as avea incredere.nu faci nimic, daca te mai suna vezi cat are de gand sa o tina asa

| IRI_5028 a răspuns:

Iti sugerez sa condideri apelul o gluma proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Se zice numar privat.
2. E posibil ca acelei colege din clasa cu care voia fata de la telefon sa-ti faca lipeala sa-i placa de tine si poate e timida si nu stie cum sa-ti zica.Ar trebui sa te intereseziwinking
3. E o gluma proasta.