| cineva_6892 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati cu acest lucru:

Aseara am primit un telefon de la o fata(nu o cunosc) care mi-a zis ca poate sa-mi faca lipeala cu o prietena de-a ei din copilarie cu care sunt in aceeasi clasa. mi-a zis ca nu stie nimic despre mine si am stat putin pe ganduri, eu neavand prea multa incredere in persoana aceea iar in final am spus ca da, as vrea... (vroiam sa vad ce are de gand) si mi-a zis ca o sa ma mai sune
PS: A sunat cu numar invizibil

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Deschide ochii, nu-ti face sperante desarte, lumea-i rea in zilele noastre.

| Vizitiul a răspuns:

Deschide ochii, nu-ti face sperante desarte, lumea-i rea in zilele noastre. Daca era vorba de ceva serios nu te suna cu numar privat, gandeste-te si tu putin, nu pune botul asa repede.

| VodkaCoca a răspuns:

Ce am ras la faza "numar invizibil" laughing))))

| escroaca a răspuns:

Numar necunoscut nu invizibil rolling on the floor

| byoana a răspuns:

Api asteapta sa vezi daca reuseste, dar eu zic sa nu stai pe spatele acelei persoane sa te combine cu fata pe care o place fa-o pe acea fata sa te placa ea singura si iti zic si cum:fi tandru cu ea nu ii vb urat, zambestei mereu, fa-i complimente cand tu esti in fata ei si ea in spatele tau si vreti sa intrati in clasa deschide usa si las-o pe ea sa intre prima si daca un baiat ii vb urat implicate si tu.
SCCES!

| zoricuta a răspuns:

Nu prea cred ca acea persoana a avut intentii serioase. Din start faptul ca si-a ascuns numarul trebuia sa te puna pe ganduri. Eu zic sa nu te increzi in oricine si daca iti place o fata sa o cuceresti tu prin forte proprii.

| rasfatzata_8483 a răspuns:

Eu zic sa nu te increzi prea tare in ceea ce ti s-a spus la tel. Daca era o persoana sincera nu te suna cu privat.Incearca sa cuceresti fata cu propriile tale forte. Good luck!