| CosminAndrei774 a întrebat:

Va salut, am si eu o intrebare doar pentru cine cunoaste si va rog sa tratati ca atare, sunt baiat si de curand mi-am inceput viata sexuala, pana acum doar ma masturbam si o faceam cam des, acum cand sunt cu prietena mea ma excit foarte tare cand ma sarut cu ea, apoi cand vine momentul actului sexual penisul pur si simplu ma lasa gen nu este in erectie totala doar pe jumatate si aproape ca ejaculez asa cu ea sculata pe jumatate, ma poate ajuta cineva cu o informatie? Va multumesc!

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dap, treci pe la medic si cere trimitere la cardiologie (are legatura).

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza masturbarii in exces, acum cand ai nevoie de el sa faci sex cu prietena ta nu se mai scoala la maxim. Lasa masturbarea si dupa un timp totul va fi ok.

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Emilian65):

Ai dreptate! Asta se întâmplă fiindcă nimeni nu ne satisface mai bine decât o facem noi și de aceea masturbarea în exces nu este buna. El nu mai simte aceeași senzație, aceeași plăcere când face sex cu ea ca atunci când își provoacă plăcere singur.

| doctorandus a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Citat din Elena Ceausescu: Dovada, dovada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Este vorba despre emotii, daca nu ti le poti controla si daca nu ai capacitatea cognitiva de a detine controlul, atunci se pot intampla aceste lucruri

| intrebcenustiu a răspuns:

E normal. la fel mi se intampla si mie. e din cauza lipsei de experienta

| Tatsel a răspuns:

Anxietate doar, nu e ceva fizic. In primul rand ea trebuie sa te inteleaga, si sa iti fie aproape (psihic). Luati-o usor, aveti timp.